18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Morderstwo na festiwalu? Zwłoki noworodka znaleziono w kartonie

06.08.2019  08:23
Morderstwo na festiwalu? Zwłoki noworodka znaleziono w kartonie
Morderstwo na festiwalu? Zwłoki noworodka znaleziono w kartonie Fot: Rolf Klatt/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Trudno znaleźć słowa, które oddałyby ten dramat. Przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki noworodka w kartonie, na terenie festiwalu Wacken Open Air. Podejrzewa się, że mogło dojść do morderstwa. 

Jeszcze niedawno Polską wstrząsnęła wieść o zwłokach znalezionych na festiwalu Pol'and'Rock, a już nadeszły przerażające informacje ze świata. Na terenie, na którym odbywa się festiwal Wacken Open Air przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki noworodka złożone w kartonie.

Martwy noworodek na terenie festiwalu

Do makabrycznego odkrycia doszło w pierwszych dniach sierpnia. Niemiecka policja szybko dotarła do matki nieżyjącego dziecka. Okazała się nią być 20-latka mieszkająca bardzo blisko miejsca zdarzenia. 

Kobieta zeznając na policji tłumaczyła, że dziecko urodziło się martwe w połowie 2018 roku. Śledczy starają się wyjaśnić, czy kobieta faktycznie jedynie dokonała pochówku swojego potomka, czy jednak przyczyniła się do jego śmierci.

Podobno ze wstępnych ustaleń wynika, że na ciele noworodka nie widać śladów przemocy, jednakże identyfikację i dokładnie ustalenie faktów utrudnia stopień rozkładu zwłok. 

logo Tu się dzieje