18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wiele ciosów nożem"

Ojciec zasztyletował swoje dziecko. Horror w Polsce

Wojciech Kozicki
13.01.2023  15:46
Zwłoki w lesie. Zabił nożem swoje dziecko
Zwłoki w lesie. Zabił nożem swoje dziecko Fot: PRZEMEK SWIDERSKI/REPORTER/East News

Horror w Polsce. W okolicach Biłgoraja w województwie lubelskim ojciec zasztyletował swoje dziecko i popełnił samobójstwo. Radio ZET ujawnia nowe informacje o potwornym morderstwie.

Nowe informacje o morderstwie, do którego doszło na początku stycznia w województwie lubelskim. Przypominamy, że 4 stycznia w lesie w pobliżu wsi Dąbrowica w powiecie biłgorajskim znaleziono ciała. Podano, że było to zwłoki  3-letniego dziecka i ojca, który je zamordował, a później popełnił samobójstwo. Wiadomo również, że w ubiegłą środę mieszkanka Biłgoraja zgłosiła zaginięcie męża i córki. Wsiadł z dzieckiem do samochodu i odjechał w nieznanym kierunku.

Straszne morderstwo w Polsce. Ojciec zabił dziecko

Dziennikarze śledczy Radia ZET ujawniają nowe informacje o sprawie. Sekcje zwłok zostały przeprowadzono w poniedziałek 9 stycznia. 3-latka otrzymała wiele ciosów nożem i nie miała szans na przeżycie. Następnie 37-letni ojciec odebrał sobie życie. Wiadomo już, że chorował na schizofrenię.

Policja i straż pożarna rozpoczęły poszukiwania. Wieczorem w lesie pomiędzy wsiami Ciosmy i Dąbrowica odnaleziono auto 37-latka. Około kilometra dalej znajdowały się ciała. 37-latek chorował na schizofrenię. Według nieoficjalnych ustaleń Radia ZET mężczyzna w ostatnim czasie nie leczył się i nadużywał alkoholu – czytamy na radiozet.pl.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także