Naćpany turysta skoczył z 4.piętra. WIDEO trafiło do sieci

Redakcja
24.12.2018  11:39
Urlop na Wyspach Kanaryjskich i skok z balkonu - brytyjski turysta zażył alkohol i narkotyki. Przeżył upadek z 4.piętra i trafił do szpitala.
Urlop na Wyspach Kanaryjskich i skok z balkonu - brytyjski turysta zażył alkohol i narkotyki. Przeżył upadek z 4.piętra i trafił do szpitala. Fot: Youtube.com

Turysta spędzający urlop na Wyspach Kanaryjskich zażył narkotyki (kokaina) i alkohol. Brytyjczyk skoczył z hotelowego balkonu. Wyszło na jaw, że Ronnie R.W zażywał nielegalne substancje przez 24 godziny.

Naćpany 28-latek z Newcastle 21 grudnia wyskoczył z 4 piętra 3-gwiazdkowego hotelu Tamaran Apartments w Playa del Ingles. Wylądował na samochodzie i przeżył. Do internetu trafiło wideo z jego wybryków po środkach odurzających.

Jak podaje dailymail.co.uk, wcześniej miał wspinać się po filarze i chodził po krawędzi za balustradą. Skoczył celowo. Trafił do szpitala Hospital Universitario Insular, ale nie ma poważnych obrażeń. Okazało się, że już przed wspinaniem się na budynek poprosił policjantów o wezwanie karetki.

ZOBACZ TEŻ: Nowy narkotyk w Polsce. Zamienia ludzi w żywe trupy [WIDEO]

Wyspy Kanaryjskie, urlop, narkotyki i zabójczy skok:

Przeczytaj więcej
Komentarze