18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Igrają z policją

Nagły zwrot akcji ws. małżeństwa z Warszawy! Wrócili do Polski?

29.05.2023  09:39
Zaginione małżeństwo z Warszawy mogło wrócić do Polski
Zaginione małżeństwo z Warszawy mogło wrócić do Polski Fot: Policja Zakopana - Facebook

Słowacki portal noviny.sk przekazał informacje dotyczące zaginionego małżeństwa z Warszawy. Para miała wrócić, przynajmniej na chwilę, do Polski.

Małżeństwo Jagłów – 44-letnia Aneta i 49-letni Adam – zaginęli około tydzień temu (w nocy z 20 na 21 maja), po tym jak wyszli ze swojego mieszkania na warszawskim Mokotowie. Opuścili zarazem swoich dwóch nastoletnich synów, zostawiając im tylko krótką notkę, w której życzą im powodzenia w dalszym życiu. „Chłopcy, jesteście dzieli. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni”, głosił list do dzieci pary. Chłopcami zaopiekowała się rodzina, która również zgłosiła sprawę na policję.

Jagłowie mieli zostać zauważeni wpierw po polskiej stronie Tatr. Nocowali w schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej i to tam prowadzono poszukiwania. Gdy pojawiła się informacja, że para przeszła na stronę słowacką i zatrzymała się w pensjonacie, przerwano poszukiwania z udziałem TOPR-u. Teraz jednak pojawiają się doniesienia, że małżonkowie mogli wrócić do Polski.

Zwrot akcji ws. małżeństwa z Warszawy. Mogli wrócić do Polski

W rozmowie z serwisem noviny.sk rzeczniczka miejscowych służb zdradziła informacje dotyczące śledztwa w sprawie Jagłów.

Małżonkowie pojechali polską taksówką do przejścia granicznego w Łysej Polanie, skąd wyruszyli w nieznane miejsce

- powiedziała Jana Ligdayová.

Tym samym pojawia się podejrzenie, że małżeństwo wróciło, przynajmniej na krótko, do Polski. Media zauważają zarazem, że zdarzenie miało miejsce w pierwszym dniu, kiedy Słowacja przywróciła kontrole graniczne.

Polska policja nie komentuje obecnie najnowszych doniesień w sprawie zaginionego małżeństwa z warszawskiego Mokotowa.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje