18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

GTA po polsku

Napad na lombard w Katowicach. Komedia roku? [WIDEO]

Wojciech Kozicki
04.08.2019  13:40
GTA po polsku - napad na lombard to był dla nich skok na zbyt głęboką wodę
GTA po polsku - napad na lombard to był dla nich skok na zbyt głęboką wodę Fot: Policja

Katowice i napad na lombard. Policja opublikowała nagranie wideo z monitoringu, na którym widać jak złodzieje wtargnęli do lokalu. Ten napad to był jednak dla nich skok na zbyt głęboką wodę.

19 czerwca 2019 roku o godzinie 12:40 roku lombard w Katowicach został napadnięty przez dwóch uzbrojonych mężczyzn. Sterroryzowali sprzedawcę żądając pieniędzy i zastawionych przedmiotów. Finalnie zgarnęli forsę, zegarki i biżuterię, a później uciekli. Wciąż brykają na wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP a Katowicach, którzy prowadzą postępowanie w tej sprawie, proszą o pomoc.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat napadu lub przestępców, których wizerunki zarejestrowały kamery, prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 32 200 20 00 w godzinach od 8.00 do 15.00, 32 200 25 55 całodobowo lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Na informacje czekamy także pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl lub dyzurny@katowice.ka.policja.gov.pl – proszą policjanci.

Napad na lombard  w Katowicach - najlepsza komedia 2019?

Do sieci trafiło nagranie wideo z napadu na lombard. Liczyliście, że zobaczycie napad z gry GTA lub skok z amerykańskiego filmu akcji? Nic z tych rzeczy. To raczej polska komedia gangsterska

Zamaskowani złodzieje pobiegli do namierzonego lombardu i… minęli go.  Byli uzbrojeni w miotacz gazu i nóż trzymany w stylu mordercy z horrorów. Przyznajemy, mieliśmy obawy, czy ten jegomość nie zrobi sobie krzywdy.

Prawdopodobnie złodzieje nie mieli w planach wielkiej kradzieży. Gdyby zamierzali ukraść sporo przedmiotów i pieniędzy, pewnie wzięliby torbę, a w lombardzie zjawili się z… reklamówką! Jeden z nich upychał nawet pieniądze po kieszeniach.

Apelujemy do policji, by jak najszybciej odnaleźć i złapać sprawców. Zamknijcie ich zanim przypadkiem zrobią sobie krzywdę.

Napad na lombard - GTA po polsku: