18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiadomo dlaczego to zrobił

Brutalny napad w Poznaniu. Skatował kobietę kamieniem

08.05.2019  14:19
Napad na sklep w Poznaniu - kobieta otrzymała 50 ciosów kamieniem w głowę
Napad na sklep w Poznaniu - kobieta otrzymała 50 ciosów kamieniem w głowę Fot: East News/Adam Staskiewicz Więcej: https://www.planeta.pl/Czarna-dziura/zawiercie-wypadek-policyjny-radiowoz-potracil-osmioletnie-dziecko

Poznań i brutalny napad na sklep „U Zosi” na Morsaku. Patryk K. zadał ekspedientce 50 ciosów kamieniem w głowę.

W Poznaniu w poniedziałek 6 maja doszło do brutalnego napadu na sklep spożywczy U Zosi na ul. Franciszka Jaśkowiaka. Jak podaje wyborcza.pl, 27-letni sprawca był zadłużony w firmach pożyczkowych na kilkadziesiąt tysięcy złotych i chciał zdobyć pieniądze. W tym celu sterroryzował ekspedientkę.

Napad w Poznaniu

Patryk K. przyjechał rowerem do sklepu na Morsaku. Gdy 58-letnia ekspedientka odwróciła się, by podać mu towar, zaczął uderzać ją w głowę kamieniem. Zadał jej ok. 50 ciosów, a świadkowie zeznają, że wokół wszędzie była krew.

Poznańska „Wyborcza” informuje, że mężczyzna próbował nożem otworzyć kasę, ale nie udało mu się. Został zauważony przez klienta sklepu, który następnie ruszył za nim w pościg i zatrzymał go w Suchym Lesie. Przekazał go policjantom.

Poszkodowana kobieta przeżyła, ale ma na głowie założonych 20 szwów. Stwierdzono wstrząśnienie mózgu. Jej oprawca usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i może dostać nawet dożywocie.

Przeczytaj więcej
Komentarze