18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Atak na lombard

Napad z bronią w Warszawie. Policja prosi o pomoc

Wojciech Kozicki
24.07.2019  08:11
Napad na lombard w centrum Warszawy - złodziejowi nie poszło za dobrze
Napad na lombard w centrum Warszawy - złodziejowi nie poszło za dobrze Fot: Policja

Warszawa i napad na lombard. Policja szuka mężczyzny, który z bronią w ręku zaatakował lombard w centrum stolicy. Sprawca chyba jednak zapomniał, że w lokalu mogły być kamery monitoringu, które oczywiście nagrały cały incydent.

Lombard w Warszawie został napadnięty przez uzbrojonego mężczyznę. Do ataku doszło 6 lipca ok. godziny 15:00 w centrum stolicy. Napastnik zagroził pracownikowi placówki, żądając wydania biżuterii. Przedmiot, który trzymał w ręce, to prawdopodobnie broń palna.

Pracownik lombardu nie miał zamiaru poddać się bez walki. Wyciągnął nóż i przestraszył napastnika, który rzucił się do ucieczki.

Sprawą zajęli się policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania rozboju. Opublikowali w internecie wizerunek sprawcy i wideo z napadu na lombard, prosząc w internecie o pomoc w odnalezieniu napastnika.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Wizerunek osoby podejrzewanej o ten czyn zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 59, 112, albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl – informuje stołeczna policja.

Napad na lombard w Warszawie: