18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niemcy we krwi

Nastolatek zabił dziecko. "Niezwykłe okrucieństwo, zasztyletowany"

Wojciech Kozicki
27.09.2023  15:13
Zbrodnia w Niemczech. Dziecko zabiło dziecko nożem
Zbrodnia w Niemczech. Dziecko zabiło dziecko nożem Fot: Lukasz Szelemej/East News

Potworna zbrodnia jak z horrorów Stephena Kinga lub Chrisa Cartera. W Meklemburgii-Pomorzu Przednim czternastolatek zabił kolegę. 6-latek został zasztyletowany.

Krwawa zbrodnia w Niemczech. Nastolatek zabił dziecko. Czternastolatek został aresztowany i jest podejrzany o bestialskie zamordowanie 6-letniego przyjaciela. W niemieckim Pragsdorfie (Meklemburgia-Pomorze Przednie) 14 września odnaleziono dziecko z licznymi ranami kłutymi. Wcześniej rodzice zgłosili jego zaginięcie, gdy chłopiec nie wrócił do domu po grze w piłkę.

Zbrodnia w Niemczech. Nastolatek zabił dziecko

Jak podaje Wirtualna Polska, mimo prób reanimacji dziecka, w szpitalu stwierdzono zgon. Sekcja zwłok dziecka potwierdziła, że przyczyną śmierci były rany kłute. Podano, że „zbrodni dokonano z niezwykłą brutalnością i okrucieństwem i chłopiec nie miał szans na przeżycie”.

W kręgu podejrzanych znalazł się czternastolatek, gdyż był ostatnią osobą, która widziała chłopca żywego. Ponadto podczas przesłuchania plątał się w zeznaniach

- podaje Wirtualna Polska.

Zabójstwo w Niemczech. Dziecko zabiło dziecko

Na miejscu zbrodni znaleziono zakrwawiony nóż na którym wykryto ślady DNA zabójcy. Należą do 14-latka, więc wydano nakaz aresztowania. Aktualnie przebywa w areszcie śledczym, a za radą obrońcy, odmawia składania zeznań.

Niemieckie media ujawniły, że 14-letni zabójca to uczeń szkoły specjalnej znany z agresywnych zachowań. Śledczy podejrzewają, że "zabójstwo może wynikać z agresji chłopca".

Po śmierci sześciolatka komisja ds. zabójstw wielokrotnie przesłuchiwała licznych mieszkańców niewielkiego Pragsdorfu oraz szeroko przeszukiwała miejsce zbrodni przy pomocy psów tropiących i nurków. Wielu mieszkańców uczestniczyło w poszukiwaniach zaginionego chłopca

- pisze WP.pl.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje