Horror w Gdańsku

Nastolatka zgwałcona w szpitalu psychiatrycznym

Wojciech Kozicki
13.06.2019  14:03
Gdańsk i gwałt w szpitalu psychiatrycznym. Ofiarą jest nastolatka położona na sali dla dorosłych
Gdańsk i gwałt w szpitalu psychiatrycznym. Ofiarą jest nastolatka położona na sali dla dorosłych Fot: AMELIE-BENOIST / BSIP/East News

Szpital Psychiatryczny w Gdańsku i wydarzenia jak z horroru. Nastolatka została zgwałcona w nocy na jednym z oddziałów przez pacjenta.

Gdański szpital psychiatryczny i gwałt na oddziale dla dorosłych. Jak podaje „Wirtualna Polska”, ofiarą padła 15-latka. Wciąż przebywa w placówce medycznej i jest w ciężkim stanie psychicznym.

Zobacz także

Gwałt w szpitalu psychiatrycznym w Gdańsku

Ustalono, że została przywieziona karetką. Fakt.pl donosi, że umieszczono ją na sali z dorosłymi osobami, bo na oddziale dziecięcym nie było już miejsca. W nocy zaatakował ją prawdopodobnie jeden z pacjentów, na którego już wcześniej składano skargi.

Ten mężczyzna był wcześniej zgłaszany do pielęgniarek przez innych pacjentów, że sam sobie chodzi po różnych salach, że komuś coś zabrał, wypił i robił, co chciał. Doszło tutaj do gwałtu, ale gdyby wziął poduszkę i ją udusił przez sen? To są ludzie po lekach, z zaburzeniami i niestety dużo rzeczy się tam podobno zdarza – powiedziała pani Bożena. (radiogdansk.pl)

Szpital odmawia mediom komentarza do czasu wyjaśnienia sprawy. Prokuratura prowadzi śledztwo, ale na razie nikt nie został zatrzymany.

Zobacz także
Czytaj także