18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczne wideo

Nastolatkowie nagrywali jego śmierć. Poili go denaturatem

23.05.2019  12:01
Makabryczne wideo trafiło do sieci - wokali dla zabawy nagrywac jego śmierć niż wezwać pomoc
Makabryczne wideo trafiło do sieci - wokali dla zabawy nagrywac jego śmierć niż wezwać pomoc Fot: Youtube.com/Limanowa.in

W miejscowości Słopnice zmarł 50-letni mężczyzna. Grupa osób w wieku szkolnym patrzyła na jego śmierć i kręciła wideo. Nie wezwali pomocy. To oni mogli przyczynić się do jego zgonu.

14 maja przy remizie OSP w Słopnicach Dolnych znaleziono zwłoki mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w jego śmierci, a policja odstąpiła od dalszych czynności. To nie będzie jednak koniec sprawy, bo na jaw wyszły makabryczne fakty.

Patrzyli jak umierał

Portal limanowa.in opublikował szokujące wideo. Widać na nim wciąż żywego mężczyznę, nagrywanego przez grupę młodych osób. Szturchali go, naciskali butem na twarz i krocze. Nikt z nich nie wezwał pomocy.

Ej, kur*a, Józek, wstawaj. Trzeba było pić cały denaturat? Teraz zgonujesz – śmiały się osoby patrzące na umierającego mężczyznę.

Denaturat i śmierć

Wspomniany portal dowiedział się nieoficjalnie, że młodzież kupowała mężczyźnie denaturat od tygodnia. Miał go pić w zamian za paczkę papierosów.

Nie wiem ile w tym prawdy, a ile przechwałek młodzieży, ale podobno cały tydzień dawali mężczyźnie denaturat by pokazał jak pije, a za to dadzą mu jeszcze papierosy. Jak tak można się zachowywać. Ten mężczyzna nikomu nic nie robił, nie był szkodliwy. Zamiast zadzwonić po pogotowie, czy policję, to młodzi ludzie kręcą filmiki, kopią go, a później przechwalają się między sobą – opowiedziała portalowi osoba, które przesłała do reakcji szokujące wideo.

Zobacz także

Nagrywali jego śmierć i dawali mu denaturat: