18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaliczali nie tylko egzaminy

Nauczycielka zmuszała uczniów do seksu. W nagrodę nie stawiała pały

27.01.2023  18:03
Nauczycielka zmuszała uczniów do seksu. Skandal w szkole w USA
Nauczycielka zmuszała uczniów do seksu. Skandal w szkole w USA Fot: Policja USA

Seksualno-edukacyjny skandal w Missouri w USA. Kolejna nauczycielka uprawiała seks z uczniami. W zamian za erotyczne przygody stawiała mu bardzo dobre stopnie. Usłyszała poważne zarzuty i stanie przed sądem stanowym. Przez seks straciła już pracę i została na lodzie.

Kolejny seksualny skandal w amerykańskim szkolnictwie. Lena Stewart pracowała jako nauczycielka w liceum Nixa High School od 2021 roku. W grudniu szkoła wysłała ją na przymusowy urlop, gdy dyrekcja dowiedziała się o ciążących na niej zarzutach. Okazało się, że zmuszała swoich uczniów do seksu za oceny.

Seks za oceny. Nauczycielka zgwałciła ucznia

Nauczycielka została oskarżona o zgwałcenie i kontakt seksualny z uczniem. Ujawniono, że ciało pedagogiczne zbliżyło się do uczniów już w październiku 2022 roku. Tym sposobem nauczycielka od nauk rolniczych została zaorana…

26-letnia Stewart uczyła nauk rolniczych i była opiekunką koła naukowego FFA (Future Farmers of America) dla uczniów zainteresowanych branżą spożywczą, rolniczą i włókienniczą – pisze Interia.pl.

Ofiarą lubieżnej belferki padł 16-letni uczeń. Sam zawiadomił policję i ujawnił, że przerosła go presja, której został poddany przez nauczycielkę. Musiał uprawiać z nauczycielką seks, bo ta wystawiała mu najwyższe możliwe oceny. Później ustalono, że Lena Stewart ma na sumieniu przynajmniej dwa przypadki współżycia z osobą nieletnią, jeden przypadek gwałtu i trzykrotne przypadki kontaktów seksualnych z uczniem.

Czytaj także