Nie dostał plastikowej słomki w McDonald’s. Doszło do bijatyki [WIDEO]

Redakcja
04.01.2019  13:14
Jednych denerwuje menu i jedzenie w McDonald's a innych irytuje zakaz plastikowych słomek. Bezdomny Daniel Taylor pobił pracownika restauracji z tego powodu.
Jednych denerwuje menu i jedzenie w McDonald's a innych irytuje zakaz plastikowych słomek. Bezdomny Daniel Taylor pobił pracownika restauracji z tego powodu. Fot: Youtube.com/ABC Action News

McDonald’s w w St. Petersburgu (Floryda, USA) i groźny incydent. Sieć restauracji wycofała plastikowe słomki, ale nie każdemu spodobały się te zmiany. Pewien mężczyzna z Florydy zareagował agresją.

Do sieci trafiło szokujące wideo nagrane telefonem komórkowym. Jak podaje independent.co.uk, 31 grudnia 40-letni bezdomny Daniel Taylor nie dostał plastikowej słomki, więc rzucił się z pięściami na pracownicę lokalu McDonald’s. Zapewne nie spodziewał się, że trafi na tak zaciekłą przeciwniczkę. Zadawała ciosy niczym zawodniczka MMA.

ZOBACZ TEŻ: Pracownica restauracji zwolniona za rasizm. Poprosiła czarnoskórego klienta, by zapłacił

Co ciekawe, poszkodowana Yasmine James powiedziała, że chociaż słomki nie są umieszczone w ogólnodostępnym miejscu, to dla Taylora jedna mogła się znaleźć. Uznał to za niezgodne z prawem i zaczął się awanturować. Zadzwonił nawet na policję, by zgłosić, że został uderzony w głowę. Kopnął też z brzuch innego mężczyznę. Krzyczał, by zwolniono czarnoskórą kobietę, którą zaatakował.

Chociaż Taylor uważa się ofiarę, to on może ponieść konsekwencje. Został aresztowany. Oskarżono go o napaść i pobicie.

ZOBACZ TEŻ: Pracownicy McDonald's szczerzy jak nigdy: Tej kanapki NIGDY nie zamawiaj 

Plastikowe słomki i pobicie w McDonald’s:

Czytaj także