18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszna zbrodnia

Nie żyją dyrektorka szkoły, jej mąż i córka. Tajemnicze okoliczności

06.02.2023  15:17
Śmierć w Epsom College. Nie żyje dyrektorka, jej mąż i córka
Śmierć w Epsom College. Nie żyje dyrektorka, jej mąż i córka Fot: Facebook Epsom College, LinkedIn Emma Pattison

W szkole w Wielkiej Brytanii odkryto trzy ciała. Zmarli dyrektorka placówki, jej mąż i 7-letnia córka. Nie do końca jasne są okoliczności śmierci – świadkowie słyszeli strzały, lecz służby wykluczają udział osób trzecich.

W szkole Epsom College w Surrey w Wielkiej Brytanii odkryto trzy ciała. Policja przekazała, że należą one do 45-letniej Emmy Pattison, tj. dyrektorki tej placówki, jej męża i 7-letniej córki. Służby przekazują zarazem, że to „odosobniony incydent”, bez udziału osób trzecich.

Niemniej niezależnie od policji „The Telegraph” przybliża informację, że w tamtym czasie w tej okolicy słychać było strzały z broni palnej.

W imieniu wszystkich w Epsom College chcę przekazać nasz całkowity szok i niedowierzanie w tę tragiczną wiadomość

- czytamy w „The Guardian” słowa dr Alastaira Wellsa, przewodniczącego rady zarządzającej w Epsom College.

Niejasne okoliczności śmierci

Choć policja informuje o braku udziału osób trzecich, śledztwo wciąż jest w toku. Jeśli przyczyną śmierci jest broń palna, prawdopodobnie doszło tam do rozszerzonego samobójstwa. Policja nie podaje jednak na ten moment żadnych jednoznacznych ustaleń.

Epsom College to elitarna szkoła prywatna, na której czesne wynoszą ok. 42 tys. funtów rocznie. Emma Pattison była dyrektorką tej szkoły od września 2022 roku i była zarazem pierwszą kobietą na tym stanowisku w historii Epsom College.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także