18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Nie żyje 2,5-letnia dziewczynka. Utopiła się w dmuchanym basenie

17.06.2019  10:26
Nie żyje 2,5-letnia dziewczynka. Utopiła się w dmuchanym basenie
Nie żyje 2,5-letnia dziewczynka. Utopiła się w dmuchanym basenie Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kiedy umiera dziecko to zawsze jest nieludzka tragedia. Jednak kiedy maluszek odchodzi w takich okolicznościach, to dosłownie brakuje słów. 2,5-letnia dziewczynka utopiła się podczas zabawy w dmuchanym baseniku. 

Powiedzieć, że to tragedia - to tak, jakby nie powiedzieć nic. 2,5-letnia dziewczynka umarła w strasznych okolicznościach. Dziecko utopiło się podczas zabawy w dmuchanym baseniku, tuż obok domu.

Do okropnego wypadku doszło we wsi Jastkowice w powiecie stalowowolskim. Dziewczynka bawiła się w baseniku w przydomowym ogródku, pod opieką swojej mamy. Nie wiadomo, jaki był dokładny przebieg zdarzenia. Mimo podjętej reanimacji 2,5-latki nie udało się uratować.

Tragedia w dmuchanym baseniku 

Matka dziecka była w stanie szoku. Badanie alkomatem wykazało, że w chwili zdarzenia była zupełnie trzeźwa. 

Posesja, na której doszło do tragedii ma zainstalowany monitoring. Policja zabezpieczyła już nagrania w celu ustalenia większej liczby szczegółów. 

W tej sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo, prokurator był na miejscu. Przesłuchujemy świadków, zabezpieczamy monitoring. Rodzinie została udzielona pomoc psychologiczna - poinformował Adam Cierpiatka, prokurator rejonowy ze Stalowej Woli, którego cytował Super Express.

Trudno w ogóle wyobrazić sobie cierpienie rodziny. 

Przeczytaj więcej
Komentarze