18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odeszła legenda

Nie żyje znany polski dziennikarz. Zabójstwo?

Wojciech Kozicki
30.06.2019  12:44
Nie żyje znany dziennikarz radiowy - czy to było zabójstwo?
Nie żyje znany dziennikarz radiowy - czy to było zabójstwo? Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Tragedia w Gdańsku. Podano oficjalną informację, że zmarł dziennikarz radiowy Paweł Luciński. Czy to było zabójstwo?

Radio Gdańsk poinformowało, że pracujący dla niego dziennikarz Paweł Luciński nie żyje. Jego zwłoki zostały znalezione w sobotę w mieszkaniu na gdańskiej Żabiance. Dziennikarz pracował dla rozgłośni od 1997 roku, prowadził m.in. audycję „Muzyczna Strefa Radia Gdańsk”.

Zabójstwo dziennikarza?

Karina Kamińska z komendy miejskiej policji w Gdańsku oświadczyła, że zatrzymano 34-letnią kobietę. Sprawa jest prowadzona w kierunku zabójstwa.

Paweł był człowiekiem nadwrażliwym, on oddychał radiem. Kochał muzykę, miał o niej olbrzymią wiedzę. Potrafił o tym niesamowicie opowiadać. Pamiętam jego brytyjskie brzmienie. Tworzył zresztą autorskie audycje, które przechodzą do historii tego radia. Był także życiowym pechowcem. Gdy zamówił rower przez internet, to był on dokładnie nie taki, jaki Paweł chciał mieć. Nawet kolory się nie zgadzały. Odszedł jako niespełniony człowiek. Marzył jeszcze, aby najpierw wrócić do zdrowia, a potem wrócić do radia. Niestety te marzenia pozostaną niespełnione – powiedział dziennikarz Włodzimierz Machnikowsk. (Radio Gdańsk)

Przeczytaj więcej
Komentarze