18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stanęła przeciwko prawu

Nowa D. Fiut? Policja szuka jasnowłosej przestępczyni

02.09.2019  11:39
Nowa D. Fiut? Policja szuka jasnowłosej przestępczyni
Nowa D. Fiut? Policja szuka jasnowłosej przestępczyni Fot: Policja

Dominika Fiut wciąż jest poszukiwana przez policję, ale stróże prawa i bez niej mają pełne ręce roboty. Tym razem pracy dodała im jej pewna piękna blondynka. 

Dominika Fiut jest intensywnie poszukiwana przez polską policję, chociaż wymyka jej się ona z rąk raz za razem. Niemniej, nawet bez niej stróże prawa nie mogą zaznać spokoju. Aktualnie poszukują pewnej pięknej blondynki, która ukradła 3 tys. zł z bankomatu. 

Kolejna polska D. Fiut?

Blond włosa kobieta ukradła pieniądze z bankomatu, przy pomocy karty płatniczej należącej do mieszkańca Gdańska. Złodziejka po prostu wypłaciła pieniądze i od tego momentu pozostaje nieuchwytna. Sytuacja miała miejsce pod koniec lipca i jak do tej pory policja z Sopotu nie ma pojęcia, gdzie znajduje się przestępczyni.

Jej wizerunek został opublikowany w sieci - funkcjonariusze liczną na to, że to usprawni poszukiwania.

Policja
Policja

Każdy, kto wie o niej cokolwiek, powinien zgłosić się do funkcjonariuszy policji. 

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58-52-16-338 (prowadzący postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji – informują policjanci z Sopotu.

Myślicie, że kobieta będzie drugą Fiut i przysporzy policji wiele pracy, mimo twardych dowodów, jakie na nią mają?