18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Grozi mu 20 lat więzienia

Nowa Ruda. Naćpany kierowca znokautował policjantkę [WIDEO 18+]

03.04.2023  14:27
Nowa Ruda. Pobił policjantkę w cywilu
Nowa Ruda. Pobił policjantkę w cywilu Fot: YouTube

Na drodze w Nowej Rudzie w województwie dolnośląskim doszło do skandalicznego zdarzenia. Kierowca, prawdopodobnie pod wpływem narkotyków, pobił policjantkę, która próbowała mu odebrać kluczyki do samochodu.

Do skandalicznej sytuacji doszło na drodze w Nowej Rudzie w województwie dolnośląskim. 23-letni mężczyzna poruszał się drogą niezgodnie z przepisami. Jechała za nim policjantka po służbie i gdy kierowca stanął na poboczu, postanowiła sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku i czy nie potrzebuje pomocy, podaje portal NowaRuda24.pl.

Kobieta poinformowała kierowcę, że jest policjantką. Stwierdziła także, że mężczyzna nie może dalej prowadzić, ponieważ wydaje się pobudzony. Dlatego chciała wyjąć mu kluczyki ze stacyjki. Wtedy mężczyzna miał zareagować agresywnie i odepchnąć policjantkę.

Nowa Ruda. Naćpany kierowca pobił policjantkę – nagranie wideo

Gdy policjantka w cywilu próbował mu odebrać kluczyki, mężczyzna odepchnął ją, wysiadł z samochodu i zaczął okładać pięściami. W końcu trafił ją prosto w twarz i kobieta padła na ziemię. Całe zdarzenie została zarejestrowane przez kamerę, która znajdowała się w przejeżdżającym samochodzie.

Choć policjantka była w cywilu, prokurator Maciej Leszczyński z prokuratury w Kłodzku przypomina, że „każde naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza jest karalne”.

Wstępne obrażenia policjantki została zakwalifikowane jako naruszające czynności ciała powyżej siedmiu dni. W poniedziałek sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec 23-latka areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy

- informuje prokurator Leszczyński.

Kierowca został złapany dwie godziny później i usłyszał cztery zarzuty – napaści i pobicia policjantki, posiadania znacznej ilości narkotyków, stosowania gróźb wobec świadka zdarzenia oraz próby wręczenia łapówki. Łącznie grozi mu 20 lat więzienia.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje