18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Był okrutnym potworem

Nowe informacje o ojcu Dawida. Jego żony ostrzegały

Wojciech Kozicki
17.07.2019  16:48
Zaginięcie Dawida Żukowskiego i nowe informacje - kim naprawdę był jego ojciec?
Zaginięcie Dawida Żukowskiego i nowe informacje - kim naprawdę był jego ojciec? Fot: Facebook

Dawid Żukowski nadal nie został odnaleziony, chociaż pojawiają się nowe informacje i doniesienia. Tymczasem powoli dowiadujemy się kim naprawdę był ojciec Dawida.

Czy Dawid Żukowski żyje? Poszukiwania nadal trwają, a do akcji wkroczył nawet Krzysztof Jackowski, który miał wizję na jego temat. Tymczasem pojawiają się informacje o ojcu chłopca. Czy Paweł Ż. był potworem?

Ojciec Dawida Żukowskiego - nowe informacje

Jak podaje Onet.pl, 28 czerwca do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim trafiło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Ojciec Dawida miał znęcać się psychicznie nad swoją żoną. Kobieta została w tej sprawie przesłuchana już po zaginięciu Dawida. Wyprowadziła się z domu z dzieckiem na 3 tygodnie przed jego zaginięciem.

Jak informuje TVN24, nie zgadzali się co do kwestii opieki na dzieckiem. Znajomi Pawła Ż. twierdzą natomiast, że kłócił się z żoną, ponieważ miał poważne problemy z uzależnieniem od hazardu, co wpędziło go w długi. Mówi się również, że był winny dłużnikom 200 tys. złotych.

Onet.pl pisze nieoficjalnie, że 32-letni Paweł Ż. stosował przemoc w rodzinie. Kilka dni przed zaginięciem dziecka policja miała otrzymać zawiadomienie w tej sprawie. Kobieta nie zdążyła jednak złożyć pozwu rozwodowego.

Wcześniej podano informację, że Paweł Ż. ma również córkę, ale jego pierwsza żona uciekła z nią na Ukrainę. Czy porwał Dawida, by sytuacja się nie powtórzyła?