18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Podejrzany mężczyzna

Nowe nagrania ws. Wieczorek. Internauci zauważyli plamę krwi [FOTO]

21.04.2023  12:31
Nowe nagrania ws. Iwony Wieczorek. Widać krew?
Nowe nagrania ws. Iwony Wieczorek. Widać krew? Fot: Materiały prasowe/"Superwizjer"

Na nagraniach, które pojawiły się w jednym z ostatnich wydań „Superwizjera” TVN, internauci zauważyli plamę krwi na koszuli jednej z osób. Chodzi o jedną z najbardziej tajemniczych postaci w sprawie Iwony Wieczorek - „mężczyznę z ręcznikiem”.

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek jest jedną z najbardziej znanych zagadek kryminalnych we współczesnej historii Polski. 19-latka wracała do domu 17 lipca 2010 roku wczesnym rankiem po imprezie w sopockim „Dream Clubie”. Bawiła się tam z grupą znajomych, z którymi pokłóciła się. W wyniku sprzeczki ruszyła samotnie do domu około 3 w nocy. O godzinie 4:12 kamera rejestruje ją po raz ostatni. Widać zarazem, że podąża za nią kiwający się na boki mężczyzna z przewieszonym przez ramię ręcznikiem, którego nazywa się „mężczyzną z ręcznikiem” lub po prostu „ręcznikiem”.

Wedle wielu osób obserwujących sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek „ręcznik” może posiadać wiedzę o tym, co stało się z dziewczyną albo przynajmniej mógłby wskazać, w którą stronę poszła 19-latka. Niektórzy twierdzą jednak, że może on być podejrzanym w sprawie i to on odpowiada za jej zaginięcie lub śmierć. Do dziś jednak nie udało się ustalić jego tożsamości.

Nowe nagrania ws. Iwony Wieczorek. Widać plamę krwi?

W jednym z ostatnich wydań „Superwizjera” opublikowano nowe nagrania ws. Iwony Wieczorek. Widzimy, jak „ręcznik” wraca tą samą trasą dwie godziny później. Tym razem koszulę ma ściągniętą z torsu i trzyma ją w dłoni w nienaturalny sposób. Niektórzy internauci zrzeszeni na forum internetowym poświęconym sprawie Iwony Wieczorek sądzą, że mężczyzna ukrywa w ten sposób jakiś przedmiot, np. buty swoje lub zaginionej, ewentualnie broń.

Inni internauci wychwycili jednak niepokojący szczegół. Z powodu jakości nagrań ciężko stwierdzić to jednoznacznie, lecz na koszuli, którą „ręcznik” trzyma w dłoni, można dopatrzeć się niewielkiej, ciemnej plamy. Jeden z użytkowników forum pisze, że „wygląda jakby to była wyprana plama krwi; to nie jest cień według mnie”. Zabrudzenie koszuli krwią wyjaśniałoby decyzję mężczyzny o ściągnięciu jej i niesieniu zawiniętej w taki sposób, aby ukryć plamy.

Z powodu jakości nagrań nie da się jednak określić, z czym mamy do czynienia. Czy to możliwe, że „ręcznik” skrzywdził Iwonę Wieczorek?

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Internauci dopatrzyli się plamy krwi
Internauci dopatrzyli się plamy krwi Fot: Materiały prasowe/"Superwizjer

logo Tu się dzieje