18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Perfidne SMS-y

Nowe wieści ws. Wieczorek! Do małżeństwa przyszła przykra wiadomość

30.08.2023  19:32
Co się stało z Iwoną Wieczorek? Szostak ujawnia wiadomości
Co się stało z Iwoną Wieczorek? Szostak ujawnia wiadomości Fot: Materiały prasowe

Co się stało z Iwoną Wieczorek? Janusz Szostak miał swojego głównego podejrzanego oraz ciekawą teorię. Przez jego pracę nad sprawą, dorobił się także hejterów. Obrażają oni również jego żonę.

Co się stało z Iwoną Wieczorek? Czy dalej żyje? Te pytania zadaje sobie wielu Polaków, którzy od lat śledzą sprawę zaginionej gdańszczanki. Od feralnej nocy z 16 na 17 lipca minęło już ponad 13 lat, a wciąż w tej sprawie nie wiemy zbyt wiele. Mnożą się jedynie teorie i powiązania, a podejrzanych i rzekomych świadków przybywa. W jakim punkcie jest śledztwo Archiwum X w sprawie Iwony Wieczorek? Tego wciąż nie wiemy dokładnie, ale często publikowane są nowe teorie, ciekawe wywiady i publikacje związane z zaginięciem Iwony Wieczorek. Niedawno powstały nawet w związku z jej zaginięciem serial oraz film.

Przykładowo kilka lat po zaginięciu powiązano ze sprawą Iwony Wieczorek postaci ze skandalu pedofilskiego w Sopocie. Chodzi przede wszystkim o „Krystka”, znanego gwałciciela, który operował w „Zatoce Sztuki”. Do tej samej osoby należał „Dream Club”, w którym tej feralnej nocy bawiła się 19-letnia Iwona.

Iwona Wieczorek – jak zaginęła? Kto jest podejrzanym? Patryk G., Paweł P. czy „Krystek”?

Iwona Wieczorek zaginęła wracając do domu w Gdańsku po imprezie w „Dream Clubie”, który znajdował się w Krzywym Domku w Sopocie na ul. Bohaterów Monte Cassino. 19-latka miała pokłócić się z grupą znajomych, a następnie ruszyć w samotną drogę do domu. Kamery uchwyciły ja kilkukrotnie, gdy idzie szybkim krokiem nadmorskim deptakiem.

Ostatni raz monitoring rejestruje ją o 4:12 przy jednym z gdańskich wejść na plażę. Nie wiadomo, gdzie wówczas skręciła, lecz najszybsza droga do mieszkania prowadziła przez park im. Ronalda Reagana, gdzie tej nocy bawił się jej były partner, a zarazem kuzyn – Patryk G.

Czy Iwona Wieczorek doszło pod blok? Wedle relacji ojczyma, słyszał on, jak pod blokiem ktoś nawołuje Iwonę. Leżał on wówczas w łóżku przy otwartym oknie. Było wtedy około czwartej nad ranem, więc nie sprawdził tego i poszedł dalej spać. Wielu jest jednak zdania, że ojczym słyszał wtedy rozmowę telefoniczną Adrii S., która dzwoniła do Iwony, gdy ta wracała samotnie nadmorskim deptakiem.

Tajemnicze SMS-y do Szostaków. „Obraźliwe, perfidne”

W sprawę Iwony Wieczorek, już dobrych kilka lat po tym, jak doszło do zaginięcia, zaangażował się dziennikarz śledczy Janusz Szostak. Jest on autorem aż dwóch książek, które analizują tę głośną sprawę.

Teraz „Fakt” ustalił, że w drugą rocznicę jego śmierci, tj. w grudniu tego roku, ukaże się biografia dziennikarza, której autorami są jego żona Aldona Błaszczyk-Szostak oraz jego przyjaciel Tomasz Połeć. W rozmowie z dziennikiem, wdowa po Szostaku wyznała, że jej mąż dostawał multum obrzydliwych wiadomości SMS-owych. Wcześniej też ostrzegał przed tym, że miał "kreta".

Po śmierci męża przeczytałam wiadomości w jego telefonie. Były obraźliwe, perfidne. Później takie same wiadomości zaczęłam otrzymywać również ja. Musiałam zablokować swoje konta w mediach społecznościowych - ujawniła Aldona Błaszczyk-Szostak w „Fakcie”.

Przeczytaj więcej informacji na temat sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje