18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znowu śmierć pacjentki

Ciężarna kobieta nie żyje. Tragedia w szpitalu

Wojciech Kozicki
26.05.2023  09:56
Nowy Targ. Ciężarna kobieta zmarła w szpitalu. "W 5. miesiącu ciąży"
Nowy Targ. Ciężarna kobieta zmarła w szpitalu. "W 5. miesiącu ciąży" Fot: Burger/Phanie/East News

Nowy Targ. Nie żyje ciężarna kobieta. Zmarła w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Sprawą zajęła się policja.

Śmierć ciężarnej kobiety w Nowym Targu. Jak podaje Wirtualna Polska, 33-letnia kobieta, gdy trafiła do Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu, była w piątym miesiącu ciąży. Jaka była przyczyna śmierci?

Ciężarna nie żyje. Śmierć w szpitalu w Nowym Targu

Zgodnie z informacjami lokalnych mediów, do tragedii doszło w nocy z 23 na 24 maja. Nie ujawniono z jakiego powodu znalazła się w placówce medycznej. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu przekazała jedyne mediom, że „zawiadomienie o narażeniu na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia przez personel szpitala zostało złożone w czwartek rano”, a Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu otrzymała już niezbędne materiały związane ze sprawą.

„Fakt” ujawnia, że ciężarna kobieta była pacjentką oddziału patologii ciąży. Co więcej, „do policji wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na narażeniu na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia przez personel szpitala”.

Szpital w Nowym Targu wydał oświadczenie w sprawie ciężarnej pacjentki.

Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu składa wyrazy współczucia rodzinie i bliskim ciężarnej pacjentki, która zmarła w nocy z 23 na 24 maja 2023 r. To ogromna tragedia. szpital jest otwarty na współpracę z wszelkimi organami, których celem jest wyjaśnienie okoliczności nagłego zgonu pacjentki

- czytamy w oświadczeniu dyrekcji szpitala.

Dyrekcja podhalańskiego szpitala i policja, mając na względzie dobro i spokój rodziny zmarłej, nie będą upubliczniać informacji o sprawie.

Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje