18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bliscy o Iwonie

„Od początku było wiadomo, że będzie tragiczny finał tej historii”

09.02.2023  11:47
„Od początku było wiadomo, że będzie tragiczny finał tej historii”
„Od początku było wiadomo, że będzie tragiczny finał tej historii” Fot: Materiały prasowe

Reporterzy programu „Super Temat” stacji Nowa TV dotarli m.in. do dyrektora liceum, do którego chodziła Iwona Wieczorek. Opisał on tam, jaką opinię miał o zaginionej.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

W programie „Super Temat” na stacji Nowa TV pojawił się krótki reportaż o Iwonie Wieczorek. Reporterzy dotarli do znajomych zaginionej, a także do dyrektora szkoły do której uczęszczała. Grzegorz Nocoń, który prowadzi LO Collegium Gedanense, podzielił się swoją opinią na temat Iwony.

Wcześniej pisaliśmy też o żenującym działaniu polskiej policji w sprawie Iwony Wieczorek, co ujawniła jej koleżanka w tym samym reportażu. Śledczy mieli dokładniej sprawdzać billingi dopiero trzy lata po zaginięciu gdańszczanki.

Dyrektor szkoły o Iwonie

W reportażu stacji Nowa TV znajdziemy wypowiedzi Grzegorza Noconia, dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gedanense. Twierdzi on, że „od samego początku było wiadomo, że to może być tragiczny finał tej historii”. Wyraził też swoją opinię o Iwonie Wieczorek.

Ja myślę, że Iwona miała dobre relacje ze swoimi rówieśnikami, znaczy ona nie była osobą, która powiedziałbym wiodła jakiś prym w grupie i była taką osobą, która by bardzo mocno rzucała się w oczy. Raczej była stonowana i spokojna

- mówi dyrektor.

Nie sądzi również, aby Iwona miała uciec z domu.

Dla mnie koncepcja, że Iwona gdzieś uciekła od swojej mamy w ogóle nie wchodziła w rachubę, dlatego że ona miała relacje ze swoją mamą bardzo dobre.

- ocenia Grzegorz Nocoń.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje