18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

I po ptakach...

Figlował z żoną sąsiada. Zapłacił za to klejnotami

Wojciech Kozicki
19.07.2019  14:47
Amputacja penisa za zdradę - skrócił kochanka żony niekoniecznie o głowę...
Amputacja penisa za zdradę - skrócił kochanka żony niekoniecznie o głowę... Fot: Facebook

Floryda i brutalna kara za zdradę małżeńską. Mąż przyłapał swoją ukochaną z innym mężczyzną na gorącym uczynku i postanowił wymierzyć sprawiedliwość po swojemu. Teraz uwodziciel nie zapoluje już na niczyją żonę, bo stracił „narzędzie zbrodni”.

Alex Bonilla dowiedział się, że pod jego nieobecność, do jego żony zajrzał sąsiad i wszedł nie tylko do domu. Jak zapewne się domyślacie, nie zjawił się jedynie, by pożyczyć szklankę cukru i tak się rozgościł, że zatańczył z panią domu mambo w poziomie. Gdyby wiedział się jaką cenę przyjdzie mu za to zapłacić, pewnie trzymałby się od cudzych żon z daleka i zapiąłby sobie rozporek na kłódkę. Teraz jest już za późno, i po ptakach...

Wziął sprawy w swoje ręce

49-letni Bonilla w niedzielne popołudnie wtargnął do domu sąsiada. Zapewne niejeden mąż za zdradę skróciłby takiego kochasia o głowę. Bonilla skrócił go jednak o coś cenniejszego.

Grożąc mu bronią zaprowadził go do sypialni, a tam związał go i za pomocą nożyczek odciął mu członka. Jak podaje wthr.com, widziano go wracającego do swojego domu i trzymającego w ręku penisa. Nie da się ukryć, wziął sprawy w swoje ręce.

Kochliwy sąsiad przeżył, ale przebywa w szpitalu. Amerykańskie media podają, że jest w stabilnym stanie.

Stanie przed sądem

Kilka godzin po akcji Bonilla został namierzony przez policję i aresztowany. Sąsiad oskarżył go o napaść i włamanie, więc Bonilla wkrótce stanie przed sądem.

Czytaj także
Przeczytaj więcej