18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szukanie winnych

Ojciec Anastazji uderza w jej chłopaka! Zwrócił uwagę na jeden szczegół

04.07.2023  17:44
Ojciec Anastazji uderza w jej chłopaka! Zwrócił uwagę na jeden szczegół
Ojciec Anastazji uderza w jej chłopaka! Zwrócił uwagę na jeden szczegół Fot: Facebook Anastazja Rubinska

W rozmowie z Onetem głos zabrał ojciec zamordowanej na Kos Anastazji Rubińskiej. Wyjawił, że ma żal do partnera kobiety i obecnie nie ma z nim kontaktu.

W rozmowie z Onetem Andrzej Rubiński, ojciec zamordowanej Anastazji, wyjawił, że ma żal do jej partnera. 27-latka została zabita na greckiej wyspie Kos przez 32-letniego Banglijczyka, Salahuddina S. Mężczyzna został oskarżony o morderstwo i przebywa w więzieniu o zaostrzonym rygorze w Pireusie.

Prawie wszystkiego dowiaduję się z greckiej prasy. Podobno jak ten Banglijczyk dostał się do jej telefonu, to też polikwidował jej jakieś wiadomości i zdjęcia. A może Anastazja zrobiła mu zdjęcie przed śmiercią i on je skasował? - rozważa Andrzej Rubiński w rozmowie z Onetem.

Ojciec zmarłej zwrócił uwagę na to, że Anastazja próbowała skontaktować się ze swoim chłopakiem i podała mu swoją lokalizację, ale ten zjawił się na miejscu za późno. Warto jednak pamiętać, że dla partnera śmierć Anastazji, z którą był w związku przez wiele lat, musi być równie wielką tragedią. Wedle wczesnej relacji mediów Anastazja i Michał żyli jak małżeństwo.

Ojciec Anastazji uderza w jej partnera. „Mam żal do niego, że jej nie dopilnował”

Andrzej Rubiński w rozmowie z Onetem mówił z żalem o partnerze Anastazji.

Tylko żona jest z nim w stałym kontakcie. Ja mam żal do niego, że jej nie dopilnował. Był za mało odpowiedzialny - mówił pan Andrzej.

Michał, chłopak Anastazji, miał być wówczas w pracy. Nie mógł przewidzieć, że tej nocy wydarzy się najgorsza rzecz z możliwych. Czy mógł zrobić więcej?

Przeczytaj więcej informacji o ZABÓJSTWIE POLKI W GRECJI.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje