18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorzka wypowiedź

Ojczym Iwony Wieczorek: ta sprawa ciąży

Wojciech Kozicki
14.03.2023  08:54
Sprawa Iwony Wieczorek. Ojczym zaginionej zabrał głos.
Sprawa Iwony Wieczorek. Ojczym zaginionej zabrał głos. Fot: Facebook

Sprawa Iwony Wieczorek i kolejna szokująca wypowiedź dotycząca zaginięcia. Czy Iwona Wieczorek żyje i może zostać odnaleziona? Ojczym Iwony Wieczorek jest sceptyczny. Padły gorzkie słowa.

Kiedy zaginęła Iwona Wieczorek w 2010 roku w Sopocie, wydawało się, że policja i prokuratura szybko odnajdą zaginioną dziewczynę. A jednak w 2023 roku sprawa Iwony Wieczorek wciąż stoi w martwym punkcie. Pojawił się makabryczny wątek Zatoki Sztuki, a także tajemniczego układu przestępczego z Sopotu, w który zamieszani są politycy, celebryci i skorupnowani policjanci na usługach pedofila. Czy w takim razie uda się odnaleźć Iwonę Wieczorek żywą? W sprawie Iwony Wieczorek padły gorzkie słowa ze strona jej ojczyma.

Ojczym Iwony Wieczorek o zaginięciu. Nie wierzy w jej odnalezienie?

Media przypominają wypowiedź Piotra Kindy, która pojawiła się w książce „Co się stało z Iwoną Wieczorek”. Autorem książki jest zmarły dziennikarz Janusz Szostak.

Ojczym zaginionej nastolatki najwyraźniej nie wierzy, że Iwona Wieczorek się odnajdzie.

Mama Iwony miała o to do mnie pretensje, ale jestem sceptyczny. Ta sprawa ciąży pod każdym względem od tylu lat. Każdy chciałby już ją zamknąć. Gdyby był jakiś punkt zaczepienia, wszystko byłoby łatwiejsze. Dziś jednak każdy z nas jest mądry. Mówimy: "Przecież wystarczyło wziąć taksówkę z tej dyskoteki" – powiedział ojczym Iwony Wieczorek.

Nadzieja na znalezienie żywej Iwony Wieczorek gaśnie? Wciąż pojawiają się jednak opinie i teorie, że Iwona Wieczorek żyje i może się odnaleźć.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także