18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Więzienie jak hotel

Ojczym Kamilka chroniony! "Skazany ma być zadowolony z odsiadki"

Wojciech Kozicki
16.05.2023  19:29
Ojczym Kamilka chroniony w więzieniu! "Skazany ma być zadowolony"
Ojczym Kamilka chroniony w więzieniu! "Skazany ma być zadowolony" Fot: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Śmierć Kamilka z Częstochowy. Ojczym, który go zabił, będzie w więzieniu żył jak w hotelu? Okazuje się, że wbrew pogłoskom, zostanie mu zapewnione bezpieczeństwo. Strażnicy muszą zadbać, by „skazany był zadowolony z odsiadywania wyroku”. Matka Kamilka, która może być w ciąży, prawdopodobnie szybko opuści zakład karny.

Śmierć 8-letniego Kamilka z Częstochowy wstrząsnęła Polską. Jego ojczym, który potwornie go skatował, prawdopodobnie dostanie dożywocie, ale pojawiły się doniesienia, że w więzieniu zostanie zabity przez osadzonych. Tymczasem strażnik więzienny w rozmowie z „Faktem” ujawnia, że może tam dostać ochronę i uniknąć przemocy.

Ojczym i matka Kamilka w więzieniu jak w hotelu? Strażnik ujawnia

Strażnik więzienny powiedział „Faktowi”, że nie zawsze dzieciobójców i pedofilów traktuje się w więzieniu tak jak nam się wydaje. To legendy. Los ojczyma 8-letniego Kamilka wcale nie będzie tak straszny…

Uśmiecham się pod wąsem, gdy czytam w internetach wróżby internautów, gdy ktoś taki, jak wspomniałem powyżej, trafia do więzienia: «No teraz to zrobią mu z d**y jesień średniowiecza», «grypsujący takich uwielbiają, będzie robił codziennie za dz**kę», etc. 

- przekazał strażnik więzienny. (Fakt)

Strażnik wyjaśnił, że takich więźniów jak ojczym Kamilka się chroni, był włos im z głowy nie spadł. Pracownicy służby więziennie nie chcą ponieść konsekwencji, gdy dojdzie do przemocy lub śmierci w celi. Ojczym Kamilka zostanie osadzony z osobami, które mu nie zagrażają. Najpewniej trafi do tzw. „ochronki”.

Miejsce z reguły ma już wcześniej przygotowane, będzie siedział albo z podobnymi sobie, albo z jakimiś «dziadkami», których nic nie interesuje, a już najmniej samosądy. Pytam też, czy mają «białko» przy sobie? «Białko» to wyrok sądu z opisem, za co odbywają karę, czarno na białym, więc «białko» jest ważne. Jak mają, to sugeruję, by się go pozbyli. Najlepiej spuścić porwane w kibel

- wyjaśnił strażnik na łamach „Faktu”.

Funkcjonariusz ubolewa w „Fakcie”, że zgodnie z zasadami polskiego systemu więziennictwa, „skazany musi być zadowolony z pobytu w zakładzie karnym”. Jego zdaniem to dlatego „ojczym Kamilka z Częstochowy może liczyć na spokojnie odsiadywanie wyroku”.

Matka Kamilka z Częstochowy jest w ciąży?

Matka Kamilka z Częstochowy długo w więzieniu nie posiedzi? Mówiło się, że inne osadzone kobiety zgotują jej horror, ale okazuje się, że… prawdopodobnie jest w ciąży! Dostałaby wówczas specjalne przywileje, w tym lepsze wyżywienie, specjalną opiekę medyczną i dłuższe spacery. Nie można też wobec niej stosować niektórych kar m.in. pozbawić ją możliwości otrzymywania paczek żywnościowych lub umieszczać w celi izolacyjnej.   

Biuro prasowe Służby Więziennej przekazało w komunikacie, że 35-latka "przebywa w zakładzie karnym do 7. miesiąca ciąży"

- donosi Radio ZET.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje