18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tatuś wpadł przez synka

Amfetamina w przedszkolu. 5-latek wziął sobie działkę od ojca

27.05.2019  20:26
5-latek przyniósł do przedszkola amfetaminę
5-latek przyniósł do przedszkola amfetaminę Fot: Shutterstock

5-letni chłopiec przyniósł do przedszkola w gminie Jelcz-Laskowice "woreczek z białym proszkiem". Sprawą zainteresowała się policja, a tata malucha trafił do aresztu.

Dyrektor przedszkola w gminie Jelcz-Laskowice powiadomił policję o podejrzanej substancji, jaką jeden z uczniów przyniósł ze sobą do placówki. 5-letni chłopiec do przedszkola przyszedł z woreczkiem strunowym, w którym znajdował się biały proszek. Po sprawdzeniu zawartości, w woreczku odkryto śladowe ilości amfetaminy.

Zobacz także

Ojciec chłopca zatrzymany

Policja postanowiła sprawdzić, skąd chłopiec wziął narkotyki. Pierwszymi podejrzanymi byli jego rodzice. Trop okazał się celny - w ich mieszkaniu odnaleziono 100 porcji amfetaminy i 60 porcji marihuany.

Jak się okazało, narkotyki należały do taty chłopca. 28-letni mężczyzna został zatrzymany i zamknięty w areszcie. Spytany o to, skąd wziął narkotyki, stwierdził, że... znalazł je w lesie. Grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności. 

28-latek zatrzymany

logo Tu się dzieje