18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przerażające doniesienia

Rodzice katowali i gwałcili córeczkę? Niemowlę nie żyje

24.06.2019  15:08
Rodzice katowali i gwałcili córeczkę? 9-miesięczna dziewczynka nie żyje
Rodzice katowali i gwałcili córeczkę? 9-miesięczna dziewczynka nie żyje Fot: Shutterstock

Zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i wykorzystywania seksualnego usłyszeli rodzice 9-miesięcznej dziewczynki. Dziecko zmarło w piątek 21 czerwca.

W piątek portal radiozet.pl otrzymał anonimową wiadomość o śmierci 9-miesięcznego dziecka. Zdaniem informatora, rodzice dziewczynki mieli zostać aresztowani. Szczegóły sprawy nie były jednak znane aż do dzisiaj.

9-miesięczna dziewczynka nie żyje

W piątek służby w Olecku otrzymały zgłoszenie o nieprzytomnym niemowlęciu w jednym z mieszkań w mieście. Na miejsce udał się patrol policji.

Służby ratunkowe zostały powiadomione, że w jednym z mieszkań na terenie Olecka znajduje się nieprzytomne, dziewięciomiesięczne dziecko, które nie oddycha - mówił Tomasz Markowski z policji w Olecku.

Szybko okazało się, że dziecko mogło zostać brutalnie pobite. Rodzice dziewczynki zostali zatrzymani, a zwłoki dziecka poddano sekcji zwłok.

Rodzice znęcali się nad córką

Okazało się, że zaledwie 9-miesięczne dziecko przeżyło prawdziwe piekło. Rodzice mieli długotrwale znęcać się nad córeczką.

Proces znęcania się był długotrwały. Z sekcji wynika, że dziecko zostało kilkukrotnie uderzone narzędziem twardokrawędzistym, m.in. w głowę i szyję. Dziecko miało zbite, uszkodzone serce, co było efektem uderzeń również w klatkę piersiową - powiedział portalowi gazeta.pl prokurator Ryszard Tomkiewicz.

Dziewczynka była czasowo odebrana rodzicom biologicznym i przebywała w rodzinie zastępczej. Sąd zdecydował jednak o jej powrocie do domu.

Rodzice z poważnymi zarzutami

36-letnia matka i kilka lat starszy ojciec dziewczynki zostali przesłuchani, a sąd orzekł środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Oboje usłyszeli bardzo poważne zarzuty. Rodzice mieli nie tylko bić (i w konsekwencji zabić), ale też wykorzystywać seksualnie córeczkę.

Ojciec i matka usłyszeli zarzut znęcania się nad 9-miesięcznym dzieckiem, zabójstwa tego dziecka ze szczególnym okrucieństwem, jak również jego wykorzystania seksualnego - powiedział prokurator Tomkiewicz

Obojgu grozi teraz od 15 do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.