18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szokujące doniesienia

Matka nie zabiła 9-miesięcznej Blanki? Sąsiedzi: tam był ktoś jeszcze

Emilia Waszczuk
26.06.2019  09:17
Kto zqabił 9-miesięczną Blankę
Kto zqabił 9-miesięczną Blankę Fot: Shutterstock

9-miesięczna Blanka z Olecka była wielokrotnie bita, ktoś ją zgwałcił i tak połamał kości, że przebiły jej małe serduszko. Dziewczynka nie żyje, a o morderstwo sąd oskarżył jej rodziców.

Anna W. i Grzegorz W. zostali oskarżeni o znęcanie się i zabicie swojej 9-miesięcznej córeczki. Sekcja zwłok Blanki wykazała, że niemowlę zostało zgwałcone i było wielokrotnie bite. Dziewczynka zmarła, gdy złamane żebro przebiło jej serce.

Kto zabił Blankę?

Dziennikarze TVN24 dotarli do zatrzymanej matki dziecka. Anna W. zapewnia, że swojej córki nie zabiła. Co więcej, gdy sąd - na kilka miesięcy - odebrał jej córkę, postanowiła wyjść z nałogu i przestała brać narkotyki. Aby potwierdzić, że jest "czysta" przeprowadzała regularne badania. W marcu Blanka wróciła do jej domu.

Niestety, w ostatni piątek dziewczynka zmarła, a w Olecku aż huczy od plotek. Okazuje się bowiem, że w sprawę może być zamieszany ktoś jeszcze.

Mieszkańcy miasteczka twierdzą bowiem, że na dwie godziny przed zgłoszeniem śmierci dziewczynki, z domu Anny W. wyszedł tajemniczy mężczyzna. Co więcej, ten sam człowiek miał być częstym gościem kobiety - nocował u niej i urządzali sobie alkoholowe libacje - podaje Fakt24.

Policja: na razie nie potwierdzamy

Co na to policja? Jak na razie nie chcą potwierdzać tych sensacyjnych doniesień.

Na razie nie potwierdzam, aby w sprawie zabójstwa dziewczynki poszukiwany był inny podejrzany - powiedział rzecznik KWP w Olsztynie, Krzysztof Wasyńczuk.