18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra w agroturystyce. Firmowa impreza zmieniła się w krwawą jatkę

Redakcja
24.12.2018  08:44
olsztynek zaatakował nożem na firmowej imprezie
olsztynek zaatakował nożem na firmowej imprezie Fot: Pixabay

Grupa obcokrajowców zorganizowała w gospodarstwie agroturystycznym w gminie Olsztynek imprezę firmową. Rano kilku mężczyzn pokłóciło się ze sobą, a jeden z nich chwycił za nóż i zaatakował kolegów.

Policja warmińsko-mazurska dostała w niedzielę, około godziny 10. informację o szarpaninie w jednym z gospodarstw agroturystycznych w gminie Olsztynek. Grupa obcokrajowców, w większości obywateli Indii, wynajęła ośrodek najprawdopodobniej na imprezę firmową. Rano mężczyźni wdali się w sprzeczkę, która w pewnym momencie przemieniła się w krwawą jatkę.

W niedzielny poranek, w czasie kłótni, jeden z mężczyzn sięgnął po nóż i zaatakował trzy osoby. Niestety, rany okazały się na tyle poważne, że dwie z nich zmarły. Trzecia przebywa w szpitalu w Olsztynie - donosi Gazeta.pl.

Policjanci, którzy udali się na miejsce, zatrzymali czterech mężczyzn, w tym 28-latka, który był najprawdopodobniej głównym sprawcą masakry.

ZOBACZ TEŻ:

Przeczytaj więcej
Komentarze