18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tomasz C.

On „może mieć związek” ze sprawą Iwony. „Jest sadystą, gwałci żonę”

13.03.2023  17:25
Kim jest Tomasz C.?
Kim jest Tomasz C.? Fot: Materiały prasowe

Znowu wracamy do książki Janusza Szostaka „Co się stało z Iwoną Wieczorek?”, w której dziennikarz śledczy przytacza wyniki swojego dziennikarskiego śledztwa. Jednym z wątków, które się tam pojawiają, to internauci, którzy wykazują obsesję na punkcie zaginionej.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz 

.

Iwona Wieczorek zaginęła 17 lipca 2010 roku, gdy wracała z imprezy w sopockim „Dream Clubie”. 19-latka ostatni raz widziana jest na kamerze niedługo po godzinie 4, gdy zbliża się już do jej miejsca zamieszkania w Gdańsku. Do dziś nie udało się ustalić nic konkretnego w sprawie jej zaginięcia, choć do sprawy zaangażowano najbardziej tęgie umysły kryminalistyczne w Polsce. Co się stało z Iwoną Wieczorek?

Jedną z osób, które próbowały odpowiedzieć na to pytanie jest dziennikarz śledczy Janusz Szostak. W swojej książce zebrał multum ciekawych informacji w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Przybliżył m.in. to, jak policja zainteresowała się aktywnością niektórych osób w internecie. Pod lupę wzięto wpisy na Facebooku, ale też wypowiedzi na forach portali trojmiasto.pl czy gp24.pl.

„Bije i gwałci żonę”

Janusz Szostak przybliża kilka podejrzanych postaci, które operowały na internetowych forach poświęconych Iwonie Wieczorek. Najbardziej frapującą z tych postaci był niejaki Tomasz C. z Wielkopolski. Jego rodzina twierdziła, że mężczyzna wykazuje niezdrową obsesję sprawą zaginięcia.

On nie pracuje od 10 lat, ale regularnie siedzi na forum o Iwonie Wieczorek, zbiera też wszystkie wycinki o niej

- czytamy w zeznaniach jednego z członków rodziny, które przytacza Szostak.

Tomasz C. został też określony jako osoba sadystyczna. Opisano, w jaki sposób znęca się nad rodziną.

Jest sadystą. Bije i gwałci żonę, grozi śmiercią bliskim. Ma założoną niebieską kartę, ale policja nie reaguje, bo to jego koledzy. To jest psychopata. Często znika na 5-6 dni. Mówi, że nocami załatwia jakieś sprawy. A jego żona znajduje w jego ubraniu damską bieliznę (…)

- zeznała osoba z jego rodziny.

Ta sama osoba, która zgłosiła się na policję w związku z aktywnością Tomasza C. uważa, że mężczyzna ma związek ze sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek. Niestety nie wiemy, co policja ustaliła w związku z działalnością Tomasza C.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz 

.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także