18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec patostreamów?

Polski youtuber przed sądem. Pobił niepełnosprawnego

25.03.2019  15:54
Patostreamer i youtuber Rafonix ma kłopoty - stanie przed sądem
Patostreamer i youtuber Rafonix ma kłopoty - stanie przed sądem Fot: Facebook.com

Patostreamer Marcin K., czyli popularny Rafonix, odpowie za pobicie niepełnosprawnego chłopaka, który był jego hejterem. 1 kwietnia ma stawić się przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim. Sam oskarżony zadbał o dowody w sprawie, bo transmitował pobicie w sieci.

Zawiadomienie do prokuratury złożył Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Na profilu na Facebooku opisał całą sprawę i podał personalia patostreamera.

Zobacz także

Tymczasem Rafonix straszył, groził i znieważał. Rafonix czuł się bezkarny. Groził pracownikom Ośrodka, znieważał. W sądzie zostaną przedstawione sms-y i maile od niego. Czuł się silny, bo zmanipulowani jego nieletni widzowie widzieli w nim „bohatera” i przekonywali, że pobitemu „należało się” – napisano na Facebooku ośrodka.

Polscy patostreamerzy

To kolejny patostreamer, który może trafić za kraty. Jego konkurent Daniel Magical przebywa obecnie w areszcie i może spędzić tam nawet kilka lat. Jednak, mimo tego co zrobił Rafonix, wielu internautów go broni i twierdzą, że postąpił słusznie samodzielnie wymierzając hejterowi „sprawiedliwość”.

Patostreamerzy w Polsce posuwają się coraz dalej w patologicznych zachowaniach. Jakiś czas temu Proboszcz próbował przed kamerami zamordować Małysza mimo, iż ten błagał go o litość.

Rafonix też święty nie jest. Wyzywał podczas transmisji własną matkę i groził jej pobiciem. Opowiadał też jak pobił własnego ojca.