18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wideo

Patostreamer pobił wasną babcię. Policja prosi o pomoc

31.05.2019  18:48
Patostreamer pobił babcię - patologia w internecie

Patostreamerzy w Polsce posuwają się coraz dalej. Tym razem jeden z nich zaatakował starszą kobietę, by zyskać pieniądze i oglądalność.

Polscy patostreamerzy zrobię wszystko, by mieć najlepsze zarobki i oglądalność. Daniel Magical znęcał się nad własną matką, inny internetowy twórca pobił niepełnosprawnego. Doszło mawet do próby zabójstwa przed kamerami, gdy Proboszcz skatował Małysza. Najwyraźniej czas przekroczyć kolejną granicę i uczynić z internetu jeszcze większy rynsztok. Jeden z patostreamerów pobił własną babcię.

Do sieci trafiło szokujące nagranie wideo. „Szczupak” zaatakował starszą kobietę, która okazała się być jego babcią. Kazał jej „wypierd*lać”, odpychał ją i kopał. Jak podaje wp.pl, widzowie mieli zachęcać chłopaka do agresywnego zachowania.

Facebookowy "Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych stara się interweniować w sprawie. Ustalono już podobno adres zamieszkania Szczupaka, nie wiadomo jednak jak się nazywa. Ośrodek prosi o informację, jeśli ktoś zna personalia patostreamera. Sprawa podobno jest już zgłoszona na policję.

Patostreamer pobił własną babcię: