18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwór skazany

Gwałcił roczną córeczkę. Chwalił się wideo w sieci

Wojciech Kozicki
12.07.2019  21:02
Pedofil skazany - nagrywał jak gwałcił własne niemowlę
Pedofil skazany - nagrywał jak gwałcił własne niemowlę Fot: Facebook

James Lockhart to ojciec z piekła rodem. Wyszło na jaw, że publikował w internecie pedofilskie nagrania wideo, w których sam brał udział i gwałcił dziecko. Ofiarą była jego roczna córeczka. Sąd w końcu wydał wyrok w jego sprawie.

To historia, której nie wymyśliliby nawet twórcy najstraszniejszych horrorów. 31-letni James Lockhart z Florydy, pracujący jako ratownik medyczny, za pomocą specjalnej przeglądarki na przestrzeni lat 2016-2018 umieścił na forum internetowym 4 szokujące filmy. Gwałcił na nich swoją roczną córeczkę. Agent Michael B Cochran, który brał udział w jego zatrzymaniu, oświadczył, że Lockhart „wyrządził dziewczynce wszystkie najgorsze możliwe krzywdy jakie można sobie wyobrazić”.

Pedofile w internecie

Potwór obiecywał innym pedofilom, że wkrótce opublikuje kolejne filmy. Pytał ich nawet, co chcieliby zobaczyć w jego kolejnych „produkcjach” i jak mógłby skrzywdzić dziewczynkę, aby ich zadowolić. Z dokumentacji sądowej można dowiedzieć się, że „dziecko na filmach płakało i krzyczało”.

Zatrzymanie pedofila

Jak podaje metro.co.uk, jesienią 2018 roku policja namierzyła zwyrodnialca. Podczas przeszukania domu znaleziono kolejne 43 pedofilskie filmy oraz 4000 zdjęć, których nie zdążył opublikować w sieci. Policja podaje, że były to m.in. „treści sadomasochistyczne i pełne przemocy”. W komputerze znaleziono wiadomości, w których chwalił się zgwałceniem innego rocznego dziecka.

Matka dziecka twierdzi, że nie wiedziała o makabrycznych praktykach swojego męża. Pokazano jej podczas rozprawy jego filmy, na których zamazano twarz dziecka. Rozpoznała jednak wiele szczegółów w swoim domu i zeznawała przeciwko pedofilowi.

Wyrok dla pedofila

Lockhart przyznał się do postawionych mu zarzutów. Za produkcję i rozpowszechnianie materiałów pedofilskich oraz posiadanie dziecięcej pornografii sąd (Manatee County Circuit Court) w czwartek 11 lipca 2019 roku skazał go na 70 lat więzienia, co jest maksymalnym wymiarem kary za takie przestępstwa.

Przeczytaj więcej
Komentarze