18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające

Pijana ciężarna miała wypadek samochodowy. Policja oniemiała

13.08.2019  19:00
Pijana ciężarna miała wypadek samochodowy. Policja oniemiała
Pijana ciężarna miała wypadek samochodowy. Policja oniemiała Fot: EAST NEWS

Ciężarna kobieta prowadziła auto na trasie w Gorzowie Wielkopolskim. 30-latka spowodowała wypadek, a to co policjanci zobaczyli na alkomacie to dla nich szok.

Na ogół przyszłe matki bardzo mocno stosują się do zasady, że nie powinny w ciąży pić napojów wyskokowych. Większość z nich hołduje całkowitej abstynencji, ale zdarzają się kobiety, które wyraźnie za nic mają szkodliwość tej substancji.

Pewna 30-letnia ciężarna z Gorzowa Wielkopolskiego spowodowała wypadek. Gdy na miejsce przybyły odpowiednie służby, zapadła decyzja o przebadaniu kobiety alkomatem. Ten wskazał zawrotny wyniki... 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu!

Pijana ciężarna za kierownicą auta

Ciężarna na szczęście nie zrobiła nikomu z innych uczestników ruchu drogowego krzywdy. Uderzyła w barierki energochłonne.

Kierująca osobowym volkswagenem po ekwilibrystycznej jeździe uderzyła w bariery energochłonne. Jazda ta była daleka od optymalnej. Informację o takim stylu jazdy jednego z kierowców poruszających się drogą ekspresową od strony Szczecina otrzymał oficer dyżurny gorzowskiej komendy od innego zmotoryzowanego - tak opisywał całą sytuację nadkom. Marcin Maludy, rzecznik KWP w Gorzowie Wielkopolskim.

Policjanci na miejscu wypadku ujrzeli kobietę w zaawansowanej ciąży. Wbrew jej woli wezwali pogotowie, które na miejscu sprawdziło czy życiu matki i dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo. Poza sprawdzeniem ilości alkoholu w wydychanym powietrzu - pobrano jej również krew do badań.

Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. W całej tej sytuacji najbardziej przeraża ignorancja względem podstawowych zasad istotnych dla zdrowia i życia jej nienarodzonego dziecka.