18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wpadła w alkoholowy szał

Pijana kobieta wtargnęła do kościoła. Zdemolowała ołtarz

23.07.2019  12:06
Pijana kobieta wtargnęła do kościoła. Zdemolowała ołtarz
Pijana kobieta wtargnęła do kościoła. Zdemolowała ołtarz Fot: Albin Marciniak/East News

Kompletnie pijana 31-latka w Suchym Lesie k. Poznania wtargnęła do kościoła i zdemolowała ołtarz. Znalazła się już w rękach policji. 

Zniszczone lichtarze, rozbite wazony, połamane mikrofony - ołtarz w kościele w Suchym Lesie k. Poznania wyglądał jak obraz nędzy i rozpaczy po tym, co zrobiła 31-letnia pijana kobieta. 

Stan upojenia alkoholowego był w jej przypadku tak silny, że kiedy wpadła już w ręce policji - nie była w stanie dmuchnąć w alkomat. Policja zdecydowała o pobraniu jej krwi na badania. Sprawczyni usłyszy zarzuty dopiero wtedy, jak wytrzeźwieje na tyle, żeby je zrozumieć. 

Pijana kobieta zdemolowała ołtarz

Do zdarzenia doszło w niedzielę, kiedy kościół w Suchym Lesie był już zupełnie pusty. 31-latka wtargnęła do świątyni po tym, jak sforsowała drzwi wejściowe. 

Okazało się, że ta kobieta była kompletnie pijana. Po wtargnięciu do wnętrza świątyni uszkodziła różne przedmioty znajdujące się w obrębie ołtarza - mówił dla TVN24 Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Parafia wciąż liczy wysokość strat poniesionych w wyniku działań kobiety. 

Przeczytaj więcej
Komentarze