18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pijany 71-latek potrącił pieszego i uciekł. Skasował radiowóz

Redakcja
11.02.2019  14:43
Sierockie koło Zębu (woj. małopolskie) - pijany kierowca senior i wypadek samochodowy. Potrącenie pieszego to poczatek rajdu. Uszkodził kilka samochodów
Sierockie koło Zębu (woj. małopolskie) - pijany kierowca senior i wypadek samochodowy. Potrącenie pieszego to poczatek rajdu. Uszkodził kilka samochodów Fot: Facebook.com/Ochotnicza Straż Pożarna w Zębie

Pijany kierowca senior spowodował wypadek. To co zrobił przypominało sceny z filmu akcji. To jednak bardziej „Diablo. Wyścig o wszystko”, niż „Szybcy i wściekli”.

71-latek za kierownicą i do tego po alkoholu – to nie mogło się dobrze skończyć. Jak podaje fakt.pl, 15 lutego w miejscowości Sierockie koło Zębu (woj. małopolskie) potrącił pieszego. To był jednak dopiero początek pijackiego rajdu.

Zderzenie z radiowozem

Staruszek nie udzielił pomocy poszkodowanemu turyście i uciekł z miejsca wypadku. Przy okazji uszkodził 2 samochody. Zatrzymał go dopiero radiowóz. Senior zderzył się z nim czołowo. Fakt.pl podaje, że było to „zderzenie kontrolowane”, a policjanci nie widzieli innego sposobu na zatrzymanie szalonego seniora.

Potrącony mężczyzna przeżył. 24tp.pl podaje, że do szpitala w Krakowie przetransportował go śmigłowiec LPR. Jest w stanie ciężkim. Jeden z policjantów ma uraz kręgosłupa, a drugi nogi. Po przebadaniu okazało się, że pirat drogowy miał we krwi 2 promile.

wypadek 2
Przeczytaj więcej
Komentarze