18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pijany kierowca tira i szalony rajd. O mało nie zabił dzieci

Redakcja
28.02.2019  12:20
Pijany kierowca tira (ciężarowe volvo) na drodze DK 992 i szokujący wynik badania alkomatem. Teraz czeka go kara za jazdę po pijanemu. Zatrzymał go strażak
Pijany kierowca tira (ciężarowe volvo) na drodze DK 992 i szokujący wynik badania alkomatem. Teraz czeka go kara za jazdę po pijanemu. Zatrzymał go strażak Fot: policja.gov.pl

Pijany kierowca tira z Rzeszowa mógł spowodować tragiczny wypadek drogowy. Urządził sobie szalony rajd rodem z filmów „Szybcy i wściekli”. O mało nie zabił dzieci. Pirat drogowy został zatrzymany, a badanie alkomatem dało szokujący wynik.

Rzeszowian prowadził zygzakiem ciężarowe volvo i jechał drogą DK 992. We wsi Łężyny zaczął wymuszać pierwszeństwo. Kosił też znaki drogowe nie mogąc utrzymać się na pasie ruchu. W końcu stracił panowanie nad samochodem.

 

Pijany pirat drogowy

Wcześniej o mało nie zabił strażaka z Jasła, który samochodem osobowym (toyota) podróżował z córkami. Zdążył jednak wyhamować i nie zderzył się z ciężarówką. Ruszył w pościg za tirem, by go zatrzymać.

Pijany kierowca i badanie alkomatem

Chociaż przyczepa wpadła do rowu, pirat drogowy próbował jechać dalej. Wspomniany strażak wyrwał mu jednak kluczyki i zatrzymał go do czasu przybycia policji. Badanie alkomatem wykazało u kierowcy tira 1,8  promila.

Kara dla pijanego kierowcy

Mieszkaniec Rzeszowa odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym – poinformowała podkarpacka policja.

 

Pijany kierowca tira - o mało nie zabił dzieci:

Czytaj także
Przeczytaj więcej