18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pospieszny do śmierci

Pijany naprawiał rower na torach [WIDEO]

Wojciech Kozicki
11.03.2019  15:12
Pijany rowerzysta i przejazd kolejowy. Naprawiał rower na torach [WIDEO]
Pijany rowerzysta i przejazd kolejowy. Naprawiał rower na torach [WIDEO] Fot: Facebook.com/PKP Polskie Linie Kolejowe SA

PKP Polskie Linie Kolejowe opublikowały na Facebooku szokujące wideo. Mógł wydarzyć się wypadek na przejeździe kolejowym. Pijany rowerzysta mógł doprowadzić do tragedii. Naprawa roweru na torach to nie jest najlepszy pomysł.

PKP Polskie Linie Kolejowe opublikowały film ku przestrodze. Widać na nim jak pijany rowerzysta przeprawia się zygzakiem przez przejazd kolejowy. W pewnym momencie wywrócił się na torach.

Przejazd kolejowy i serwis rowerowy

Po upadku najwyraźniej zepsuł mu się rower. Nie zjechał jednak z torów tylko zaczął naprawiać go na przejeździe. Gdy postanowił się oddalić, na drodze stanął mu opuszczony szlaban.

Pijany rowerzysta nie wpadł na pomysł, by objechać szlaban lub przejść pod nim. Użył więc siły i go wyłamał.

Przypominamy również, że jeśli jesteście świadkami niebezpiecznej sytuacji na przejeździe kolejowo-drogowym, to zawsze skorzystajcie z Żółtej naklejki PLK! W przypadku skrzyżowań kat. A i B, naklejki umiejscowione są po wewnętrznej stronie rogatek, na ściance obudowy napędu. Zaś na skrzyżowaniach kat. C, D i E, na tylnej powierzchni znaku G3/G4 (krzyż św. Andrzeja) – informują Polskie Linie Kolejowe.

Zobacz także

Pijany rowerzysta na torach:

Czytaj także
Przeczytaj więcej