18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polka potworem bez serca

Z reklamówki dochodził pisk. Potworne odkrycie

Wojciech Kozicki
11.05.2023  10:42
Piotrków Trybunalski. Z reklamówki dochodził pisk, potworne odkrycie
Piotrków Trybunalski. Z reklamówki dochodził pisk, potworne odkrycie Fot: Policja Łódź

Piotrków Trybunalski. Kobieta postanowiła w brutalny sposób pozbyć się nowonarodzonych szczeniaków. Zawinęła małe psy w reklamówkę i porzuciła nad rzeką, by umarły.

Dramat w Piotrkowie Trybunalskim. Kobieta podczas spaceru usłyszała pisk dochodzący z porzuconej reklamówki przy wodzie. Okazało się, że w środku były dwa szczeniaki czarnej maści. Psy zostały uratowane i przekazane piotrkowskim służbom.

Porzucone psy w reklamówce. Potwornie niska kara dla właścicielki

Straż miejska umieściła porzucone psy w schronisku. Szybko udało się również namierzyć ich właścicielkę. To 50-letnia mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego. Nie piszemy, że to kobieta, bo… to po prostu ohydny potwór i żałosna kreatura!

Kobieta zmieniała zeznania, nie potrafiła dokładnie określić, kiedy jej suka się oszczeniła i w dalszym ciągu zmieniała wersję wydarzeń. Pies został zabrany do lekarza weterynarii, który oświadczył, że do oszczenienia doszło tej samej doby

- informuje policja z Łodzi.

Do schroniska trafiła również suczka odebrana właścicielce. Zabrano ją, by mogła wykarmić swoje szczeniaki.

Polsat News podaje, że właścicielka psów usłyszy zarzut znęcania się nad zwierzętami. Może dostać karę nawet do trzech lat więzienia. Niestety polski wymiar (nie)sprawiedliwości zapewne jak zwykle zlituje się nad potworem. Jak tak dalej pójdzie to sędziowie będą bandytom przeprosiny i czekoladki…

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Szczeniaki w reklamówce. Potworne odkrycie policji w Piotrkowie Trybunalskim
Szczeniaki w reklamówce. Potworne odkrycie policji w Piotrkowie Trybunalskim Fot: Policja Łódź

logo Tu się dzieje