18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szukają matki

Płód dziecka w oczyszczalni ścieków. Horror w Okonku

Wojciech Kozicki
26.01.2023  19:30
Płód dziecka w oczyszczalni ścieków. Horror w Wielkopolsce
Płód dziecka w oczyszczalni ścieków. Horror w Wielkopolsce Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Dramatyczne wiadomości z Wielkopolski. W miejscowości Okonek w oczyszczalni ścieków znaleziono martwy płód dziecka.

Martwy płód dziecka w oczyszczalni ścieków Okonek. Oficer prasowy KPP w Złotowie mł. asp. Damian Pachuc przekazał mediom, że zgłoszenie o zdarzeniu służby odebrały w czwartek 26 stycznia po godz. 9:00. Zgłoszenie pochodziło od pracowników przepompowni, którzy dokonali makabrycznego odkrycia na jednej z kratek służących do zatrzymywania większych odpadów i nieczystości. Po przepływie zorientowali się, że znaleźli zwłoki dziecka, co jest już oficjalnie potwierdzone przez policję.

Martwe dziecko w oczyszczalni ścieków. Kim jest matka?

Sprawą zajmie się prokuratura. Jak podaje rmf24.pl, śledczy obecnie ustalają z którego miejsca przypłynęły ścieki do oczyszczalni i tożsamości domniemanej matki dziecka.

Asystent ds. prasowych Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie w rozmowie z Radiem Poznań przekazał w rozmowie z Radiem Poznań, że sieci kanalizacyjne są mapowane, więc uda się ustalić pochodzenie ścieków, w których znaleziono martwe dziecko.

Pachuc w rozmowie z Wprost.pl powiedział, że policja i prokuratura obecnie zakończyli już swoje czynności. Płód został zabezpieczony do dalszych badań sekcyjnych, które zostaną przeprowadzone w najbliższych dniach. Trwa ustalanie, z którego miejsca ścieki mogły spłynąć – pisze Wprost.pl.

Czytaj także