18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdzie spocznie Anastazja?

Pogrzeb Anastazji. Ujawniono tajemnicę rodziny! W tle babcia 27-latki

13.07.2023  10:09
Pogrzeb Anastazji Rubińskiej - data i miejsce
Pogrzeb Anastazji Rubińskiej - data i miejsce Fot: Pablo77/Shutterstock, Instagram anastazja_pati

Zakończono sekcję zwłok Anastazji Rubińskiej, a ciało przekazano rodzinie. Trwają przygotowania do pogrzebu. Teraz „Super Express” ujawnił skrzętnie skrywaną tajemnicę – miejsce pochówku Anastazji.

Anastazja Rubińska zaginęła 12 czerwca na greckiej wyspie Kos, a niemal tydzień później udało się odkryć jej zwłoki owinięte w prześcieradło i schowane w plastikowym worku. Już z kilku-kilkunastu metrów czuć było odór rozkładającego się ciała. Jak informowały greckie media, zwłoki Anastazji leżały w pełnym słońcu zapewne od kilku dni. O zabójstwo Polki oskarżony został 32-letni obywatel Bangladeszu, Salahuddin S. Obecnie przebywa on w więzieniu o zaostrzonym rygorze w mieście Pireus, w Grecji. Już właściwie nic nie wskazuje na to, że Banglijczyk uniknie konsekwencji, choć pojawiały się doniesienia o możliwej interwencji rządu Bangladeszu.

W Polsce wykonano już sekcję zwłok Anastazji i ciało przekazano rodzinie. Trwają obecnie przygotowania do pogrzebu tragicznie zmarłej 27-latki z Wrocławia. Wcześniej informowano o tym, że rodzina liczy na dyskrecję i prosi o prywatność. Dlatego nie ujawniono daty pogrzebu dziewczyny. „Super Express” ujawnia jednak miejsce, w którym spocznie Anastazja.

Pogrzeb Anastazji Rubińskiej. Wiadomo, gdzie zostanie pochowana zamordowana Polka

Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu sprowadziła ciało Anastazji, a w Zakładzie Medycyny Sądowej wykonano sekcję zwłok. Jej wyniki jeszcze nie są znane, lecz przekazano już ciało kobiety rodzinie.

Zabezpieczono próbki do badań toksykologicznych. Po sekcji ciało zostało przekazane rodzinie - powiedziała Anna Placzek-Grzelak, rzeczniczka tamtejszej prokuratury.

„Super Express” podaje, że ciało Anastazji spocznie w grobie na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu. 27-latka trafi do mogiły, w której znajduje się już jej babcia. Jedyne, co pozostaje tajemnicą, to data pochówku, choć wcześniej była podawana. Zakładamy jednak, że jest już nieaktualna, więc nie podajemy jej do informacji publicznej.

Bardzo prosimy wszystkich o uszanowanie naszej prywatności - mówił w rozmowie „Faktem” ojciec zmarłej, Andrzej Rubiński.

Przeczytaj więcej informacji o ZABÓJSTWIE POLKI W GRECJI.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje