18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabierze tajemnice do grobu?

Pogrzeb ojca Dawida. Znamy szczegóły

Wojciech Kozicki
18.07.2019  10:40
Zagnięcie Dawida Żukowskiego - wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb jego ojca
Zagnięcie Dawida Żukowskiego - wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb jego ojca Fot: Policja

Wciąż trwają poszukiwania Dawida Żukowskiego, który zaginął 10 lipca. Jego ojciec, tuż po porwaniu dziecka, popełnił samobójstwo. Wiadomo już kiedy odbędzie się jego pogrzeb.

Dawid Żukowski nadal nie został odnaleziony, chociaż trwają największe poszukiwania w historii polskiej policji. Czy jego ojciec Paweł Ż. zabił go i ukrył zwłoki? A może popełnił rozszerzone samobójstwo, jak podejrzewa Jerzy Dziewulski? Czy płakał i niósł bezwładne ciało dziecka jak twierdzi jasnowidz Jackowski?

Paweł Ż. popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg relacji Skierniewice-Warszawa. Wkrótce odbędzie się jego pogrzeb.

Pogrzeb ojca Dawida Żukowskiego

Jak podaje „Wirtualna Polska”, pogrzeb ojca Dawida Żukowskiego odbędzie się w piątek 19 lipca w Grodzisku Mazowieckim. Portal nie ujawnił dokładnego miejsca i godziny uroczystości „ze względu na uszanowanie prywatności jego rodziny”. Poinformowano jedynie, że nie zostanie odprawiona msza święta.

Tymczasem na jaw wychodzą kolejne mroczne fakty z życia ojca Dawida. Czy był potworem znęcającym się nad żonami? Pojawiły się nawet podejrzenia, że sprzedał dziecko, ponieważ miał długi i problemy z hazardem.

Czytaj także