18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

gdzie jest Dawid?

Pogrzeb Pawła Ż. i dramat matki: nie wierzę, że on zabił

19.07.2019  17:48
Pogrzeb Pawła Ż. i dramat matki: nie wierzę, że on zabił
Pogrzeb Pawła Ż. i dramat matki: nie wierzę, że on zabił Fot: Facebook/Policja

W piątek w Grodzisku Mazowieckim pochowano Pawła Ż. Jego synek, Dawid Żukowski, nadal poszukiwany jest przez policję.

Paweł Ż. miał odwieźć syna do matki, zamiast tego wysłał jej mrożącego krew w żyłach SMS-a, a trzy godziny później popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Co stało się z dzieckiem? Wciąż nie wiadomo, ale śledczy coraz bardziej wątpią w to, że chłopca uda się odnaleźć żywego.

Od zaginięcia Dawida Żukowskiego i samobójstwa jego ojca minęło już 9 dni. Policjanci ciągle przeczesują teren, a zeznania złożyła mama Dawidka. W sprawę angażują się prywatni detektywi - w tym Krzysztof Rutkowski - a nawet jasnowidze, m.in Krzysztof Jackowski, który podzielił się już trzema wstrząsającymi wizjami.

Pogrzeb Pawła Ż. 

Pogrzeb ojca Dawida - Pawła Ż. odbył się w piątek o godzinie 12.00 w Grodzisku Mazowieckim. Śledczy coraz bardziej przychylają się do najczarniejszej wersji - ojciec mógł zabić swoje dziecko i ukryć zwłoki, a później popełnić samobójstwo. W tę wersję nie wierzy jednak jego matka.

Nie mogę uwierzyć, że on był mordercą - powtarzała pochylając się nad zdjęciem zmarłego.

Zdruzgotana kobieta miała powtarzać, że nie wierzy w to, że jej syn zabił. Obok niej zgromadzili się wstrząśnięci członkowie rodziny, w tym ojciec Pawła Ż., a także koledzy z pracy. Zabrakło żony, matki Dawidka, która ponoć planowała rozwód - mężczyzna miał się nad nią znęcać.

Choć w uroczystości uczestniczył ksiądz, zrezygnowano z nabożeństwa.

Zebraliśmy się tutaj nie jako ława oskarżenia, jako sędziowie, a jako bracia i siostry Pawła, by go pożegnać - mówił duchowny. - Miłosierdzie Pana nie zna granic. Wszak pierwszym świętym został złoczyńca, który z Jezusem umierał na krzyżu. Módlmy się, by Bóg wybaczył mu jego doczesne uczynki. Zawsze jest nadzieja - dodał.

Urnę z prochami Pawła Ż. złożono na cmentarzu komunalnym

Przeczytaj więcej
Komentarze