18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Husaria jego mać...

Polak zgwałcił w Anglii. "Mówił, że ją znał, ale zapomniał imienia"

Wojciech Kozicki
17.05.2023  11:37
Polak zgwałcił w Anglii. "Mówił, że ją znał, ale zapomniał imienia"
Polak zgwałcił w Anglii. "Mówił, że ją znał, ale zapomniał imienia" Fot: Policja, WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Polak zgwałcił kobietę w Anglii. Przemysław P. popełnił zbrodnię seksualną na plaży w Brighton. Brytyjski sąd wydał wyrok.

Polak w Angllii dopuścił się gwałtu. Przemysław P. napadł na kobietę na plaży w Brighton w południowej części kraju. Zwyrodnialec miał również „uwiecznić” akt seksualny na zdjęciach.

Polak zgwałcił w Anglii. Przemysław P. skazany

Przemysław P. został zauważony przez świadków, którzy wezwali policję. 43-letni gwałciciel z Polski został szybko schwytany przez funkcjonariuszy. Detektyw Ciara Richardson, cytowana przez "The Argus" przekazała mediom, że świadkowie nagrali jak gwałciciel „polował na ofiarę”.

Zatrzymany zeznał, że do gwałtu nie doszło, ponieważ znał plażowiczkę i wyraziła zgodę na seks. Jednak podczas przesłuchania nie mół przypomnieć sobie imienia "koleżanki". Świadkowie zeznali, że Polak zdecydowanie dopuścił się gwałtu. Twierdzą, że zgwałcona plażowiczka „nie była w stanie wyrazić zgodny na seks”.

Polak stanął przed Sądem Koronnym w Lewes. Za gwałt i napaść seksualną został skazany na 12 lat pozbawienia wolności. Okazało się, że  w 2013 roku był już sądzony za ekshibicjonizm. Brytyjskie służby opisały go jako "budowlańca z Polski bez stałego adresu".

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje