18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Goło i niewesoło

Golas pobił policjanta na Pol'and'Rock. Chciał dostać pałą?

Wojciech Kozicki
03.08.2019  10:51
Z klejnotami na wierzchu rzucił się na policjanta
Z klejnotami na wierzchu rzucił się na policjanta Fot: Facebook

Pol'and'Rock Festival (kiedyś Woodstock) w Kostrzynie nad Odrą już trwa, odbywają się kolejne koncerty, a wykonawcy prezentują się na różnych scenach. Niektórzy jednak prawdziwe show dają pod sceną i na polu namiotowym…

Niektórzy jadą na Pol'and'Rock, bo interesują ich koncerty, Akademia Sztuk Przepięknych, lub chociażby kąpiele w błocie. sA jednak też tacy, którzy wolą jednak zadymy i świecenie klejnotami w miejscu publicznym. Policjant kierujący ruchem drogowym w Kostrzynie został zaatakowany przez… nagiego mężczyznę! Wbrew przesłaniu festiwalu, 36-letni golas nie był nastawiony pokojowo, co pokazuje nagranie wideo z incydentu. 

Nadkomisarz Marcin Maludy z lubuskiej policji oświadczył, że nagi mężczyzna wszedł na ruchliwe skrzyżowanie i nie reagował na polecenia policjantów. Stawiał opór,  więc natychmiast został brutalnie obezwładniony i poniesie surowe konsekwencje, bo zaatakowany policjant odniósł obrażenia (uraz barku). Policjani sprawnie poradzili sobie z agresorem i obeszło się bez użycia pały.

Golas prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone. Wiadomo jedynie, że kontakt z mężczyzną jest utrudniony.

Pol'and'Rock i atak na policjanta:

Czytaj także
Przeczytaj więcej