18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostrzeżenie dla kobiet! Groźny Eugeniusz poluje na samotne

Redakcja
02.01.2019  13:22
Wydano list gończy, policja z Warszawy poszukuje oszusta. Eugeniusz Gadomski wyłudza pieniądze i poluje na samotne kobiety.  Wizerunek przestępcy w sieci
Wydano list gończy, policja z Warszawy poszukuje oszusta. Eugeniusz Gadomski wyłudza pieniądze i poluje na samotne kobiety. Wizerunek przestępcy w sieci Fot: Policja.waw.pl

Policja z Warszawy ostrzega kobiety. Poszukiwany Eugeniusz Gadomski poluje na samotne kobiety. Jedną okaleczył. Udaje też więźnia obozu koncentracyjnego. Groźny przestępca nic nie robi sobie z działań organów ścigania i od lat unika zatrzymania.

Warszawska policja podała, że 90-letni Eugeniusz Gadomski jest poszukiwany. Pozostaje nieuchwytny od 1998 roku. Wydano nawet Europejski Nakaz Aresztowania i listy gończe. Gadomski jest oskarżony o oszustwa i wyłudzenie.

Eugeniusz Gadomski wyłudził pieniądze z odszkodowania kłamiąc, że był więźniem obozu koncentracyjnego. Oszukuje też samotne kobiety, a jedną z nich okaleczył.

Poszukiwany mężczyzna ma około 170-175 cm wzrostu, piwne oczy, może nosić wąsy, kolor włosów siwy, chociaż może je farbować. Często zmienia fryzury, widywany był z włosami związanymi w kucyk, obcięty był „na jeża”, miał włosy zaczesywane do góry oraz na bok z przedziałkiem. Sylwetka szczupła, wyprostowana, duże, zadbane dłonie. Nosił złotą bransoletę oraz sygnet ze szlachetnymi kamieniami. Ubiera się elegancko, najczęściej nosi garnitury – podała stołeczna policja na swojej stronie internetowej.

Jeżeli ktoś posiada informacje na temat poszukiwanego, policja prosi o kontakt z komendą na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście. Można również dzwonić pod numery 112, 22 603 71 61, 22 603 19 54, 22 603 71 55, 22 603 71 56 lub pisać na adres oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

ZOBACZ TEŻ: Syn Zenka Martyniuka zatrzymany przez policję. Pójdzie siedzieć?

Eugeniusz Gadomski poszukiwany przez policję, jest list gończy
Eugeniusz Gadomski poszukiwany przez policję, jest list gończy Fot: Policja
Czytaj także
Przeczytaj więcej