18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pomóż go znaleźć

Uwaga pedofil! Zaatakował dziewczynkę. Policja błaga o pomoc

09.08.2019  07:24
Uwaga pedofil! Zaatakował dziewczynkę. Policja błaga o pomoc
Uwaga pedofil! Zaatakował dziewczynkę. Policja błaga o pomoc Fot: Policja

12-letnia dziewczynka została zaatakowana przez obcego mężczyznę. Policja publikuje portret pamięciowy sprawcy i apeluje o pomoc.

Rozpoznajesz tego człowieka? Około 40-letni mężczyzna, krępej sylwetki, około 175 centymetrów wzrostu, o jasnobrązowych włosach zaczesanych na bok i zaroście tego samego koloru. 31 lipca zaatakował niewinną dziewczynkę.

Pedofil atakuje przy plaży

12-latka jechała ścieżką prowadzącą na plażę w miejscowości Garczyn koło Kościerzyny, gdy nieznany mężczyzna nagle zrzucił ją z roweru na ziemię i zaczął dotykać w miejscach intymnych. Przerażonej dziewczynce udało się wyrwać oprawcy, zaczęła krzyczeć, czym go spłoszyła.

O zajściu szybko opowiedziała pracującym nieopodal ratownikom WOPR, a ci zawiadomili policję. Teraz śledczy poszukują pedofila. Udało się stworzyć w miarę dokładny portret pamięciowy mężczyzny. W dniu napaści miał na sobie czarną bluzę z kapturem, spodenki moro i granatowe, sportowe buty.

Policja poszukuje tego mężczyzny. Napadł 12-latkę

Policja apeluje o pomoc i kontakt każdą osobę, która zna lub rozpoznaje mężczyznę z portretu. Informacje należny przekazywać policji na najbliższym posterunku bądź pod numerem alarmowym 112.

Przeczytaj więcej