18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To on wynajął samochód dla porywaczy

Policja ujawnia wizerunek ojca porwanej Amelki

Redakcja
08.03.2019  12:03
Policja ujawnia wizerunek ojca porwanej Amelki
Policja ujawnia wizerunek ojca porwanej Amelki Fot: Policja

Pojawiają się nowe tropy w sprawie porwania w Białymstoku. Podlaska policja opublikowała wizerunek ojca, którego 3 letnia córka Amelia, razem z mamą, została wczoraj porwana. Według informacji policji, auto które posłużyło do uprowadzenia wynajął ojciec dziecka.

Poszukiwany jest ojciec Amelii i mąż Natalii. Obie zostały wczoraj porwane z jednego z osiedli w Białymstoku. Od tej pory trwają intensywne poszukiwania, a według najnowszych doniesień w sprawę zamieszany może być ojciec dziecka.

ojciec_porywacz
ojciec_porywacz Fot: Policja

Ojciec porwanej może być podejrzany

Policja pokazała zdjęcia z monitoringu, na których widać ojca porwanej Amelki. Fotografie nie są najlepszej jakości, jednak być może ktoś rozpozna mężczyznę na nich widniejącego. To on może stać za porwaniem 3 letniej Amelii i 25 letniej Natalii. Takie podejrzenia pojawiły się w momencie, w którym okazało się, że samochód do którego siłą wepchnięto obie osoby został wypożyczony przez ojca Amelii.

tata_Amelii
tata_Amelii Fot: Policja

 

Uciekły przed przemocą domową

child alert
child alert Fot: childalert.pl

Trzylatka wraz z mamą miały uciec od niego, gdyż stosował wobec nich przemoc domową. Teraz funkcjonariusze apelują, aby wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o tym gdzie przebywa człowiek ze zdjęć, skontaktowały się z policją.