18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy wątek w sprawie

Policja ukrywa prawdę o Wieczorek? Dziennikarz ujawnia, że...

16.01.2023  13:55
Zaginięcie Iwony Wieczorek. Policja ukryła informacje o Krystku?
Zaginięcie Iwony Wieczorek. Policja ukryła informacje o Krystku? Fot: Facebook

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek bliska rozwiązania? A może policja straciła dowody lub ukrywa mroczną prawdę? Dziennikarz śledczy Mikołaj Podolski ujawnia, że pewien policjant mógł ukryć  znajomość z Krystkiem z Zatoki Sztuki.

Zaginięcie Iwony Wieczorek to sprawa niewyjaśniona od 2010 roku i której finału nigdy nie poznamy? Policja prowadzi intensywne przeszukanie Zatoki Sztuki, chociaż pojawiły się informacje, że straciła kluczowe dowody (m.in. zdjęcia i nagrania wideo), więc akcja w Sopocie to wielka pokazówka. Według nieoficjalnych doniesień, policjanci na usługach Łowcy Nastolatek, mogli być zamieszani w porwanie i morderstwo Iwony Wieczorek. Nowe światło na sprawę rzuca dziennikarz śledczy Mikołaj Podolski.

Czy policja ukrywa informacje o zaginięciu Iwony Wieczorek?

Podolski w rozmowie z Interią zwrócił uwagę na wątek w śledztwie, który pojawił się w 2015 roku. To trop związany z pewnym policjantem. Miał okłamać Podolskiego i mówił, że nie znał Krystiana W., czyli Krystka, znanego także jako Łowca Nastolatek z Zatoki Sztuki.

Spotykał się z Iwoną przed zaginięciem. Udało nam się ustalić, że łączyły go dobre relacje z "Krystkiem". Policjant był bywalcem Dream Clubu, znał się z obsługą. Okłamał mnie. Powiedział, że zna Krystka tylko na "cześć". Potem jednak wyszło na jaw, że znali się lepiej, czasem do siebie dzwonili – powiedział Podolski. (Interia)

Podolski zwrócił również uwagę na znajomość Iwony Wieczorek z kolegą Krystka, który był jednym z najważniejszych menadżerów klubowych. Podkreśla, że może być bardzo ważny wątek dla sprawy Iwony Wieczorek. Prokuratura miała jednak uznać, że „dziennikarz łączy te wątki na siłę”.

Co naprawdę stało się z Iwoną Wieczorek? Czy uda się rozwiązać sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek? Zdaniem Podolskiego, zagadka zaginięcia Iwony nie rozstanie rozwiązana.

Zwłoki Patryka w Bałtyku. Tajemnicza sprawa

Media zwracają również uwagę na sprawę śmierci Patryka, którego zwłoki zostały wyłowione z Bałtyku na kilka dni przed zaginięciem Iwony Wieczorek. Chłopak miał związane z tyłu ręce i był przywiązany do płyty chodnikowej. Policja stwierdziła… samobójstwo.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje